Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto chcípá


linhal

Recommended Posts

Dobrý den,

měl bych dotaz. Možná mi někdo pomůže. Mám Peugeot 307 2.0 HDi 2006 100 kW. Poslední dobou auto pocukává až chcípá. Projevení pocukávání, na cca vteřinu to poskočí a spadnou otáčky. To je nejčastější, ale někdy to chcípne, že prostě otáčky spadnou, vypnou se větráky, prostě nic neběží. Většinou nastartuji hned, někdy mi to trvalo i déle, že to nechtělo chytnout. Po dnešní jízdě cca 30km do práce, kdy mi to po cestě cukalo i zdechávalo nemám dobrý pocit. Cca před 3-mi týdny jsem byl na servise a diagnostika prý nic neukazuje. Prý mám počkat až to "dojezdí" a něco se objeví. Bohužel ani při projetí se mu tenkrát závada neprojevila. Myslel jsem, že na to má vliv, teplota, protože většinou se to projevovalo jedno až dvě cuknutí při "chladném" morotu. Teď je mu to jedno... Nemáte nějaký tip?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na diagnostice (original diagnostice či plnohodnotném ekvivalentu) by ti měli rozkliknout měřená data a zknotrolovat/porovnat hodnoty, které ukazují senzory se skutečností. Např. pokud Intake temperature senzor ukazuje -60°C a venku je +30°C, je něco špatně. Takhle jde zkontrolovat na RHR "vše podstatné", tlak railu, korekce vstřiků, MAF atp... Kdo tomu rozumí, bude vědět, kam se dívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...