Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hluk při točení kol - Peugeot 2008


Lucie7

Recommended Posts

Letos jsem přezul už začátkem října,  abych "dojezdil" starý zimní Dunlopky, měli asi 1,8mm. Letní mám čínský levný gumy, ale na papíře dokonalost sama. Po přezuti na již zmíněné Dunlop jsem myslel, že jedu pásákem (tankem) jakej dělaly gumy kravál. Měly DOT 5413. Jinak v zimě, když byly nový, i tak jeli,  jako pásák, všude jsem vyjel. Už mám nové Dunlop a všiml jsem si, že hlučností letním čínám taky nemohou konkurovat. Závěr, to co psali o čínách stran hlučnosti (69db.) je pravda a starý sjetý,zimní Dunlop, na suchým asfaltu nadměrně hučí. Dunlop byly Winter sport 4D, teď Winter sport 5D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, nechci zakládat nový téma, tak píšu sem. Mám asi trochu hloupej dotaz, ale pro zichr se přeci jenom zeptám.

Můžu na Peugeot 2008 PureTech 82 Man5  dát  tyhle sedmnáctky kola ?

Nebo tam musej být pouze šestnáctky? Ty eridany se mi moc líbí, ale bohužel nejsou v 16"

Dýky všem za názor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píšu nahoře, sundal jsem letní 16'' kola a nahodil zimní 15'', co mě však udivilo, že auto to ,,poznalo'' až po ujetí cca 50 kilometrů (rozsvítila se kontrolka ,,tlak pneu'', ale všechny pneu měly samozřejmě předepsaný stejný tlak)

taky to trvá u vašeho auta tak dlouho? vždyť ta elektronika musí poznat okamžitě po pár otáčkách kol, že tam jsou menší kola :myslim , ptám se těch, co taky na zimu dávají menší kola :)

letní 195x60x16  obvod pneu 2012mm

zimní 195x65x15   obvod pneu 1993mm (menší o 19mm, což dělá 0.94%)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ahoj. 

Nevím, také máme letní 16ky a zimní 15ky. Nic neresetuji a auto nic nahlásí.

Chápu, že jednou že sledovaných změn je počet otáček za ujetou dráhu, také je nutné ale zohlednit diferenci mezi jednotlivými koly. Tím chci říct, že pouhá záměna 16 za 15 a opačně nic zásadního neznamená, když jsou tlaky všech 16 nebo 15 v sadě stejné. Auto to vyhodnotí jako shodu u všech čtyř pneumatik, stejně jako přirozenou změnu objemu vzduchu se změnou okolní teploty. Rozptyl je poměrně veliký, když vezmete v potaz teplotu okolí od -20° do +40°. Na to auto nereaguje, jo ale na rozdíl mezi jednotlivými koly na autě pozná a reaguje na něj. V podstatě to vyhodnocuje otáčky kol a to točící se nejrychleji, mimo toleranci ve srovnání s tím nejpomalejším, je nejměkčí. Samozřejmě to bude mít výjimky a tolerance pro zatáčení vozu a zásahy protiprokluzovacího a protismykového zařízení, kde bude funkce detekce tlaku v pneumatikách, ta nepřímá, mírně potlačená.

To, že se to ozve po 100 Km přičítám rozhození tlaku v nějaké pneumatice.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2019 at 19:46, slimboy napsal:

Ja zo svojho stareho auta mam realne priame porovnanie medzi starsimi letnymi Barum Brilantis 2 a novsimi zimnymi Barum Polaris 3. Polaris boli citelne tichsie.

Což nutně neznamená, že u jiného výrobce (potažmo zemi výroby) to bude platit také....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě v souvislosti s mým předchozím příspěvkem, kde řeším náhradu 16" kol za 17" kola, tak pokud tu většina z vás píšete, že přezouváte z 16" na 15", není to v principu stejný "prohřešek" proti techničáku jako náhrada 17" za 16"? Nebo máte někdo ve VTP uvedená i 15" kola? U PureTech 82 Man5 Active je v techničáku uvedeno jen R16.

Nerad bych ale po přezutí na 17" každých 50-100 km odmačkával info na displeji.

Další věcí je to, že na 17ky disky se dávají pneu 205, zatímco origoš 16ky jsou s pneu 195. Takže se trochu bojím, jestli po vytočení volantu na max nebude 17" kolo o něco chytat?

Žil jsem totiž v domnění, že u všech motorizací a všech stylů (Active, Allure, GT Line) je kastla (podvozek) dvatisíceosmičky vždy stejný (tedy jen jeden) a tudíž i prostor pro kolo má stejné dimenze. A že důvod, proč na GT Line si můžete podle konfigurátoru Peugeot objednat 17ky kola, zatímco na Active jen 16ky je čistě marketingový. Nebo je tam snad i fyzický rozdíl, tedy že např. 2008 HDi GT Line dodávaný se 17kama má větší prostor pro kola než PureTech 82 Man5 Active ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jirka1982 technicky není problém nahodit kola 15,16,17 palců, prostor pro kola je u všech 2008 stejný, nikde nic nebude dřít atd., problém nastává jen u rozměru 17 palců se sněhovýma řetězma musíš použít doporučený typ řetězů ( s neorigo řetězma by to dřelo)

jak už je tu psáno, u výkonnějších motorů výrobce dodává i větší kola, protože výkonný motor ta kola ,,utáhne'', zkus na svůj puretech 82koní nahodit 17 palcová kola s pneu 205 a poznáš hned, o čem píšu--auto ztratí akceleraci a směrovou stabilitu (hlavně ve vyjetých kolejích na cestě), marketing v tomto moc nerozhoduje :bojimhttps://www.auto.cz/kola-a-jejich-vliv-na-jizdu-proc-jsou-velka-kola-zlo-100014

jak známo, můžeš si dát na auto jen ta kola, která máš ve velkém techničáku uvedena (já mám jen 16 a 17),  15 kola sice uvedena nemám 😪, ale přesto na nich v zimě budu jezdit--je to můj boj :)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...