Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hláška economy mode


Pan Želvák

Recommended Posts

Ja našel v manualu že 20 minut pokud je oběr (Radio, osvětlení, atd) a nasledně se obnoví jen na stejnou dobu běhu motoru, takže pokud třeba poběží motor jen 5 minut bude potom čas do economy mode 5 min, tak to je u 207.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak jestli to jde aspoň diagnostikou, tak si s tím pak v servisu snad poradí. V garáži mi to nijak nevadí. A ještě jeden dotaz, jde zadní baterie u 607 nabít i jinak, než že se dostanu k jejím svorkám? Nebo zvládne několikaměsíční odstavení bez problému? Startovací jsem dnes dobil, ta je v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Charlie 607 napsal:

Dá se Economy mód nějak obejít aniž by se nastartoval motor? O co mi jde, mám auto s KO motorem, nejde tedy nastartovat a při odtahu bohužel něco zůstalo zapnuté, aktivoval se economy mód, tak mi zajímá jestli se ho nějak dá zbavit. Nastartováním bohužel nemůžu.

Aspoň teda na 207, nemal som poistku na ABS zapojenú a economy mod nenabehol ani po 40 minútach. Neviem, či to niečo pomôže, keď už tam je, ale bez tej poistky (neviem prečo) nenabehne nikdy, tak môžeš skúsiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...