Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chaos na d11


Fruktis

Recommended Posts

A v čem je největší problém...? U vzniku kolony víc jak 2 km by měla policie čr okamžitě dálnici uzavřít..!!! Nenechat tam najíždět další auta... pokud je problém zip.., tak prostě počkat až kolona zmizí... pokud je tam ňáká hromadná nehoda na minimálně 2 hodiny, tak postupně auta otáčet a nechat je odjet... ale to se teď budou rači 3 měsíce pitvat v kameře....

na rovinu řikám, že je tam ale dost nebezpečnejch situací... couvat v připojováku :nevim to už chce fakt odvahu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy, kdo couval nebo se otacel by mel okamzite prijit o RP bez moznosti ho kdy dostat zpatky... 

 

Ale jinak je super jak na dalnici mame super informacni system, ktery ukazuje teplotu misto dopravni situace... 

Mimochodem, ta uzavirka, kvuli ktere to bylo, byla odstranena behem deseti minut a pak se to postupne rozjelo. Proste kreteni za volantem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda o uzavirce nic nevim...je to tam zrdcly do jednoho pruhu na prahu...a dva do hradce v jednom dalnicnim pruhu...jediny problem tam je ten ze nefunguje zip a pak v naslednym pruhu jede kazdej jak tydyt...kilometr pred sebou volny misto...

A ze to nezavrou? Nedivim se...kvuli par minutam cekani to hnat treba pres mesto...by je brzy ukamenovali...waze jako alternativu nabizel sjet na vyjezdu předtím a napojit se do kolony cca v pulce...jenze tam to stalo behem chvilky taky az buhvi kam...

Spis by se lidi meli zamyslet na svym myslenim a venovat se rizeni i v ty pritroubly kolone...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt...., pokud nejsi totální retard na lebku, tak řidičák je jediná jistá věc v životě..., prostě ho stejně jednou dostaneš... A jen co ho máš v ruce, tak "přeci nebudeš jezdit s ručičkama na volantu jak pičus...!? Blinkry sou pro blbečky woe.... Jako fák tady jedeš pade jó...?" A společnost si "vychová" dalšího ignoranta bez mozku.., kterej musí bejt všude a ve všem první..., i když na to nemá.... 

Můžou za to rodiče a tahle republika...!!! Haldy rozmazlenejch fakanů s umetenejma cestičkama...!!! Je uplně jedno, že sou to paka vylízaný..., ale sou na VŠ a dostanou titul... protože moje dítě je nejlepší, nejhezčí, nejšikovnější, nejchytřejší, nej nej nej a zkus říct, že ne...!!! Nikdo dneska nepřipustí, že by mu něco nešlo..., nebo pro něco neměl nadání...

A ano, řidičák tak tedy dostane každej.. ale věřte mi, že v autoškole nikoho neučí jezdit v protisměru..., psát sms za volantem.., nekoukat do zrcátek, jezdit rychle..., nedávat přednosti, jezdit na červenou.., nepouštět chodce atdatd... a u zkoušky ani komisař nepustí někoho, kdo udělá byť jen malej přestupek... přesto sou silnice plný hovad..., který vychovala společnost, republika a hlavně rodiče....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono s tím otáčení, někde na školení jsme to probírali a příslušník na místě tu pravomoc údajně má ale prej je tam kvůli tomu spousty papírování a hlavně pokud na místě příslušník nařídí otáčení / couvání tak je všechna odpovědnost za bezpečnost v tom okamžiku na jeho bedrech. A to se nedivím že těm řadovým příslušníkům se do toho nechce. 

Druhá věc je že jak píše Weri 605 ŘP dnes dostane každý kdo je schopen se podepsat. To že se adepti v AŠ chovají resp. jsou poučeni o tom jak se mají v provozu chovat a oni se po získání ŘP chovají jako hovada to je taky pravda. Bohužel žádný z nich si nedokáže vzít poučení z chyb jiných účastníků silničního provozu leckteří se nedokážou nebo nechtějí poučit ani z chyb vlastních. Jako přece není normální když 20 ti letej fakan rozbije roční auťák za půl mega na totálku hasičiho z toho musejí stříhat doktoři ho dva měsíce kurýrujou  dostane pokutu a na 6 měsíců zákaz řízení a on sedmý měsíc po té nehodě rozbije jiné auto na místě o 150 m dál než to první a když tam dojede PČR tak se jim směje do tváře že mu zákaz skončil a on si akorát nevyzvedl ŘP protože je moc zaměstnaný člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Vena garážmistr napsal:

A to se nedivím že těm řadovým příslušníkům se do toho nechce. 

Na dálnici máme dálniční policii, ti by měli být šikovnější. Horší to je s počtem těch kluků, kteří jsou zrovna k dispozici. Jedna dvoučlenná hlídka s jedním autem toho moc nenadělá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně je to všechno se vším když si je jedna hlídka na xx km silnice dálničního tipu tak ta jedna hlídka zvládá sotva ty úkoly v běžném provozu natož když tam dojde k nějakému takovému maléru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri 605: problem je, ze autoskola uci tak, aby kazdy pokud mozno udelal zkousky. Tzn znalost odpovedi na otazky, ale bez logiky proc, mechanicky naucena kriticka mista ve meste, protoze jsou znama a kazdy komisar tam tudy pojede, protoze prece tam se to testuje. Opet chybi prosta selska logika, logicky mechanismus reseni krizovek a krizovatek apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak která autoškola a jak který učitel..., ve většině je to ale bohužel tak... :(

a co píšou kluci... - je málo příslušníků..., ale dost na to.., - aby se superrychlým autem podle potřeby pomohli, kde je to potřeba........

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo na loveni nas silnicnich rychlostnich piratu, na to jich je dost, ale na to lovili dementy s mobilem na uchu nebo hur v ruce, na to kaslou.... pritom me vysvetlete, to ze to nemam ve sluzebnim hnujdaji jako vybavu, je mi jasny.... proste cena auta, ale ze tam firma nedoda parota, a pak se divej, ze jim nezvedam telefon, to uz nechapu...... A jeste vic nechapu kdyz vidim ty ku.dy v BMW, MB, Audi podobnych SUV ktery maj telefon u drzky...... tam uz ten bluetooth je, tak proc to proboha nepouzivaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přesně ono, PČR akorát loví rychleji jedoucí řidiče na přehledných úsecích kde je mnohdy nesmyslně snížená rychlost, místo toho aby řešili/hlídali telefonování,dodržování ZIPu (pak by nebyly takové kolony), bezdůvodnou jízdu v levém jízdním pruhu (mimo obec samozřejmě) nebo třeba blokování pruhu před zúžením (poslední dobou taky dost často viditelná věc). 

Čím dál častěji se v médiích objevují věci ohledně neschopnosti a ignorace řidičů - viz třeba dneska https://www.novinky.cz/krimi/481026-ridic-natocil-na-dalnici-d6-uhanejici-auto-v-protismeru-dalsi-kvuli-nemu-nabouralo-do-svodidel.html

Jako jak někdo může najet na dálnici opačně a NAVÍC jet takto v rychlém pruhu několik kilometrů?!? Stejně tak, jak může někoho napadnou na dálnici v provozu couvat odstavným přes připojovák?!? Takovéto exempláře by měli okamžitě přijít o ŘP. A za toto chování není odpovědna autoškola, z toho hlediska jsem pro zavedení psychotestů s opakováním po pár letech. Protože když pak vidíte chování některých "řidičů" v krizových situacích, nebo situacích jako je tato.... To se prostě nesmí stávat.

Nejvíc mě vytočilo, když jsem na Facebooku pod tímto příspěvkem od PČR s žádostí o svědectví četl, kolik lidí to jejich chování ještě hájilo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to včera večer raději objel, když jsem viděl to množství povozů co "chodzi na droge". Ale na nájezdu na 68km stáli s majákem. Nájezd na 68km je na stopku, takže se určitě taky ucpe, já si střihnul nakonec nájezd na 50km zpět, ale ta cesta z 11 na nájezd mi po tmě nebyla moc příjemná, příště kdyžtak povalím až za Odřepsy (42).

Jinak co se tam děje je šílený, ještě to nejspíš umocnila výluka na trati Poděbrady - Hradec, která krom autobusů, co nahrazují vlaky samozřejmě přidala i auta těch, co si to odmítají střihnout náhradní dopravou. Celý je to kocourkov, úředník zase přemýšlel.

Jo a policie rozhodně nelovila rychle jedoucí řidiče, při tachometrových 140 jsem měl pocit nejpomalejšího účastníka provozu.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Rikic339 napsal:

z toho hlediska jsem pro zavedení psychotestů s opakováním po pár letech. 

A nejen psychotesty.... i test z pravidel a hlavně i jízdy...!!!!!!!!! A minimálně jednou za 5 let...! Jenomže to by výrobci aut, pumpaři, servisy a pojišťováci chcípli hlady...!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas jezdím na Slovensko, nějak jsem nabyl dojmu, že tam by si to nedovolili. Vozový park mají různorodý, rychlost kontrolují i na místech kde to není jen jistota kasírování, kontrolují i bezpečnou vzdálenost mezi aut atd. Jezdím tam max 135Kmh, a světe div se provoz je plynulý, nikdo se na mě nelepí, nejsem z cesty nasratý tak jako bych jel u nás...prostě je to plynulé a v pohodě :) .

Co mě sere festovně u nás jsou i poláci, kteří si tady jezdí jako hovada a specialita polští kamionáci, to je hned na zahrabání pod zem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me treba nikdy nebuzerovala nemecka policie za nejaky drobny prekroceni rychlosti, ale naopak, kdyz jsem ve spechu jel jak cune a udelal 2x celkem rychlou mysku a jedna moc nevysla a druhe auto muselo na brzdy, dostal jsem o na fleku za 200E a bez debaty. Podotykam, ze s autem na nemeckych znackach, takze to nebylo loveni cechacka.

V cechah jsem tohle nezazil, policie vubec neresi agresivni, nebezpecnou jizdu. Je to moc prace... postavit radar je snazsi a jistejsi.A taky je na to spolecenska objednavka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...