Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chaos na d11


Fruktis

Recommended Posts

dzavel: tedy na Slovensku policie přitvrdila, zvýšili se pokuty, ale reálně jsem neměl pocit, že by se ježdění nějak výrazně změnilo. Snad jen na té dálnici, když jedu těch reálných 130-135 tak už si nepřipadám, jako šnek. Nicméně jediné, co pozoruju je, jak Slováci nadávají na fórech, že je policie jen buzeruje. Nedělám si iluze, že tady by to bylo jiné. Ale už by měli začít, zatím všichni jen žvaní a neděje se nic.

No D11, neděle večer je to je pšonské rojení, když jedeš 140, nejraději by tě vytroubili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo polaci jsou des i v praze..sice ne tolik...

Třeba vcera na d1 u chodova co je oc chodov je udelanej prubezny pruh do kteryho se sjizdi z d1 na chodov a najizdi ze sporilovsky...tak jel psonek, mrsknul to tam naposledni chvili...ale vubec jsem nepochopil proc..jel stejne rovne a vratil se za dve ste metru na d1...ocividne cumel jinam a navigace mu rikala jed rovne..tak jel rovne...to ze do svodidel mu zbyvalo tak 50 cisel a ze za nim auto trhalo asfalt radsi mluvit nebudu...

Me pristihli dvakrat..jednou svetla a podruhe parkovani...parkovani jsem zkusil ukecat..nepovedlo se...svetla jsem se ani nesnazil..prislusnik byl vtipalek...2x200 za 17 let na silnici dobry stav:aut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pamatuju, jak otevřeli Blanku, tak jsem je tam potkával denně. Pak je začali policajti brát a následně jim asi začaly chodit bločky domů, protože tunel neprojedeš bez záznamu... teď se sem tam nějakej objeví, ale je spíš výjimka, nejspíš je postih znatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...