Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimatizace 308 - 1.4VTI 72kw rv.2013


Technyk

Recommended Posts


AHOJ,přestala mě fungovat klima (manuální).Byl jsem na doplnění a tam mi to napíchnul na diagnostiku od Bosche s tím že mu to chybu nepíše ale vidí stálej tlak.Občas mi klima funguje v noci a jen chvilku.Pojistky Ok.Chtěl jsem vyměnit tlakový vypínač klimatizace ale bylo mi řečeno že podle VIN potřebuji originál (je na něm toto 52CP32-04 , 23X2 MX5 , 9653027300 ) a druhovýroba za pár stovek mi na moje auto nepujde.Máte s tím někdo zkušenost.Popř co naměřím mezi piny (jsou 3) po odpojení konektoru (v ohmech).Jelikož jsem čerstým majitelem a diag.Lexia 3 je teprv objednaná stojím na místě. Orig tlak.vypínač stojí cca 3tis tak se mi ho nechce kupovat aniž bych věděl že je KO.Dík za radu.

Ještě přidávám obr.co jsem naměřil mezi piny při odpojeném konektoru a plně natlakované klimatizaci.Měřil jsem 1-2,1-3,2-3.

IMG_20180814_142604.jpg

Screenshot_20180815-193356.png

Screenshot_20180815-215456.png

Upraveno uživatelem Technyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, raději vydrž, až budeš mít pořádnou diagnostiku, to co ti řekl ten servisák, je nejasná zpráva o konci světa. Mohu ti změřit ten odpor na stejném autě ale to zatím nemá smysl. Diagnostika ukáže, kde je problém. Mohli ti to taky přeplnit, ale to by se stát nemělo. Pravda je, že ten presostat je k sehnání asi jen Peugeotu nebo někde na aliexpresu. Mělo by to být oem : 6455 CK alespoň u mně to tak je. Pokud napíšeš VIN, tak se podívám jestli to sedí. Jsou tam nějaké dvě možnosti jeden za 1980 a druhý 2500 Kč. Tlak v klimatizaci mám po doplnění 6.5 baru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju , že to bude tím snímačem , za celou dobu , co dělám Peugeoty , jsem nevyměnil ani jeden . Nech udělat pořádnou diagnostiku , je spousta věcí , který ovlivňujou fungování klimatizace , dost často se stává , že je v poč. motoru chyba řízenýho termostatu , která klimu zablokuje . Samozřejmost je taky správný množství chladiva v systému ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Sale napsal:

Ahoj, raději vydrž, až budeš mít pořádnou diagnostiku, to co ti řekl ten servisák, je nejasná zpráva o konci světa. Mohu ti změřit ten odpor na stejném autě ale to zatím nemá smysl. Diagnostika ukáže, kde je problém. Mohli ti to taky přeplnit, ale to by se stát nemělo. Pravda je, že ten presostat je k sehnání asi jen Peugeotu nebo někde na aliexpresu. Mělo by to být oem : 6455 CK alespoň u mně to tak je. Pokud napíšeš VIN, tak se podívám jestli to sedí. Jsou tam nějaké dvě možnosti jeden za 1980 a druhý 2500 Kč. Tlak v klimatizaci mám po doplnění 6.5 baru.

kouknu do protokolu kolik tam naplnil a písnu ,Ď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...