Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cesta Prahou


Milan+

Recommended Posts

Jen bacha na nastaveni parametru trasy .... Neda se rict ze by me to primo zklamalo spis parkrat uz prekvapilo kdy cestu nejakym sidlistem ci kudy vyhodnoti jako rychlejsi misto aby zustal na hlavni a nikam neodbocoval ... Ale to plati obecne, ne jen Praha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Milan+ napsal:

Pražáci jak to tam vypadá, jak moc máte rozkopáno?Zítra ráno potřebuji na Prosek, pak dolů k Bulovce, čerňák a do ordinace k doktoru s maminou na sídliště Řepy k Šťastnému. 

na prosek dojedes rano v pohode. Sjed ale az druhy sjezd, kdyz sjedes tim prvnim, tak tam je to zavreny potom smerem na prosek. K bulovce pak dolu normalne vypadovkou v lehke kolone nebo to vzit zadem. Doporucuju. U bulovky je rozkopana komplet krizovatka ta velka a je tam sajgon. Dneska jsem tim projizdel. Cesta zpet na cernak v pohode a na repy proste mrkni na stav jizni spojky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dnes opět Řepy ke Šťastnému a jedna velká tragédie cesta. Teď v klidu sedím na Chodově v Potrefené huse s naším trhačem u řeckého salátu. Čekám až baby nakoupí. 

Ještě jsem zvědav,  jak to bude vypadat při odjezdu. 

1544114087166..jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

@OK406 být Tebou vzal bych to na Písek a pak po I/4 a D4 na Prahu. Pod Zbraslaví na okruh (D0) směr letiště, Plzeň a za pár minut jsi v IKEA Zličín. Pokud tedy náhodou nejdeš pro něco, co mají pouze skladem na Černém Mostě. A jestli jedeš pro něco většího, tak to většinou mají ve skladu v Hostivicích, t.j. kousek od letiště a ze zličínské IKEA to je cca 10 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za příspěvky. Snad nebude na silnici chaos a D3 i D1 budou v pohodě. Chci jet na Černý Most.Jedu sám, tak se budu kochat krajinou i jízdními vlastnosti své 406 (bohužel, stále mi něco bouchá vzadu a nemohu přijít, co to je:(. Nové zadní KYB tlumiče+uložení,silentblok, svislá stb. tyčka Meyle HD, geometrie). Po delší době jsem dal plnou nádrž (29,90,-). Jízdu do Prahy je dárek pro 406;).

  Snad potkám cestou vozidlo Peugeot s identifikačními samolepkami P-C:mrk.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čvrtek 27.12.2018 jsem byl v Praze IKEA Černý Most . Cesta v pohodě. Pouze kolona skrze DN před Voticemi. Tak jsem se otočil na Votickém kopci a jel po ,,staré Benešovské" silnici.Jednalo se o těžkou DN dvou vozidel.  V Praze provoz v pohodě, bez větších kolon a nebo objížděk.
  Pouze mě nemile překvapilo, že jsem za celou cestu potkal (všiml jsem si) pouze 4 ks  peugeot  406:(. Ani jedna neměla identifikační znaky P-C:(.
Nemile mě překvapilo, že cena PHM je skoro na halíř stejná jako u nás na jihu! Přitom cena ropy za barel jde dolů, ale u nás se to nikterak neprojevuje:(:bacha!
K pohodě a příjemné cestě mi chybělo pouze odstraní příčiny bouchání na zadku a přestavba rádia 4050 = zabudovat mp3 panel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 12. 2018 at 21:04, OK406 napsal:

  Pouze mě nemile překvapilo, že jsem za celou cestu potkal (všiml jsem si) pouze 4 ks  peugeot  406:(. Ani jedna neměla identifikační znaky P-C:(.

a co jako cekas? Vzdyt ta auta jsou davno za zenitem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...