Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Robot 1.6HDi


kemox

Recommended Posts

zdravím,

zacala mi blbnout aut převodovka z neutrálu “dopředu” řadí jak má ručně nebo samo klidná i agres jízda ale je problém když chci dat neutrál a zpátečku v ten moment hláska gearbox faulty pomůže pouze odpojení baterky a počkání takže auto jezdí jen dopředu nebo dozadu :D muže být problém jen ve spojce ? nebo serva ? díky za každé info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

dle diag byla chyba nízky tlak oleje v převodovce - dolito 1,2l oleje což je docela hodně.. nechápu kam zmizel a kdy každopádně teď v normě a jsem rád že převodovka řadí.. ale stále píše problém počítače aut. převodovky a hapruje přeřazení z A1 na N ačkoli při testu akčních členu vše řadí a spojka spojuje a rozpojuje.. napadlo mě jedině zda nemůže být problém v "páčce" zda už není na oném světě protože chyba PC píše nepřesný udaj z voliče pokud mám špatnou úvahu prosím opravit :) díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně zkontroluj gufera obou poloos--tudy olej často teče, ráno couvni dva metry a koukni na podlahu, zda tam nejsou kapky oleje, jinak když chybělo 1.2 litru, je to velký únik a mělo by se najít, kde teče a opravit--bez oleje převodovka nepojede,  buď rád, že neodešlo některé ložisko v převodovce

může to být voličem--ten dává ŘJ převodovky povel, co má dělat ;)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...