Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Únik vody


čedič 79

Recommended Posts

Dobrý den

Již několik dni mi vytéká voda z expanzní nádrže. V zimě mi auto přestalo topit a teď mi vytéká voda dolíval jsem cca 15 litrů.

Vodu v oleji jsem nenašel těsnění pod hlavou a rovnání hlavy jsem dělal 2 roky zpět. Termostat jsem měnil 3 roky zpět.

Má někdo nějakou radu jak odstranit tuto závadu?

Děkuji Čedič 

   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvom rade by si mal napísať aký máš motor, rok výroby, asi nikto tu nie je jasnovidec. Aby si odstránil túto závadu, bude treba zistiť kam sa tá voda stráca, a to sa obávam že tiež ti asi nikto presne neporadí (to proste musíš odsledovať sám na tvojom aute), iba ak dostaneš zopár tipov, no a hlavne,  myslíš to fakt vážne s tými 15 litrami ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám motor 2.0 HDI a voda mi vyteče z expanzní nádrže ( kudy naleji tudy vyteče) nastartuji auto mám vodu na risce max ujedu cca 20 km teplota motoru 110 stupňů a voda je u víčka nádrže po chvilce vyteče zkrz víčka ven přes motor na zem.

Rok výroby 11/2002

 

Nepiš dva příspěvky těsně za sebou, použij EDIT. Dík, moderátor

Upraveno uživatelem čedič 79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten chladič (kontrola a vyčistenie) by mal patriť do bežnej údržby lenže na to takmer každý zabúda, rozhodne sa oplatí skontrolovať a vyčistiť. Lenže toto nevysvetľuje, že mu mu auto v zime nekúrilo (predpokladám že ani teraz v lete) čo by som skôr mal podozrenie na zavzdušnenie okruhu topenia/chladenia, príčin zavzdušnenia by mohlo byť viac.

čedič79 - to si tiež mohol hneď na začiatku napísať že ti tú vodu vytlačí priamo z expanzky po prehriatí motora cez 110 C - teda voda ti vyvrie, nie je to teda klasický únik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...