Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zavírání okna řidiče


Milhausekkk

Recommended Posts

Ahoj, zdravím z Chorvatska, jak jsem psal ve vlákně o cestování, tak jsem ujel 1300 km sem na dovču přes Rakousko, Slovinsko a Bosnu. Auto šlapalo jak hodinky a na úplně poslední hraniční kontrole při výjezdu z Bosny dál dolů směr Dubrovník jsem už nemohl zavřít okno řidiče. Ovládací tlačítko u řidiče se nějak viklá, povolilo. Když najdu správný směr zatlačení tak to okno zavřu. Každopádně dolů sjede v pohodě, na zavření musím hledat polohu. 

Chci se zeptat, když přijedu příště na kontrolu a stáhnu okno, můžu při nastartovaném motoru podržet tlačítko zamykání auta na klíči déle s tím že pak okno se zavře automaticky? Jde mi o to, že tohle funguje při odstaveném autě ale nikdy jsem to nezkoušel při nastartovaném autě. Nemůžu nějak rozhodit elektroniku auta? 

Diky za info, v nejhorším případě vždy někdo vyleze z auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vypnu motor... Tady nic nevyřeším ale ze zvědavosti, jak bude vypadat oprava? Předpokládám, že ta černá lišta půjde vytáhnout z auta bez nutnosti rozebrat dveře a že se vymění jen to tlačítko? 

DSC_0282.JPG

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono stejně záleží od jakého je to výrobce, pokud není stejný, jsou reference naprd. Já jsem objednával na 406 a krátce testoval (pak jsem zjistil, že v tlačítkách můj problém není, je to buď na elektronice motoru nebo v horším případě někde na kabeláži kam se snadno nedostanu...) Funkčně dobré, mechanicky tlačítka fungovala, ale musel jsem ji po stranách vzít o pár mm pilníkem, abych ji vůbec nacpal na místo kde je usazená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Funguje, teda prozatím jsem použil jen stahování oken, zrcátka jsem nezkoušel. 

Ráno jsem si za jízdy ve tmě všiml, že není podsvětlené nebo nesvítí ten přepínač L/P zrcátka. Ani nevím jak to bylo na starém panelu. Nevíte, měl by být podsvícený i ten přepínač? 

..... doplněno, fungují i zrcátka, jen to podsvícení nesvítí a nevím zda má ...

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...