Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Babišova učtenkovka


Milan+

Recommended Posts

Já hraju , ještě jsem navyhrál a ani neznám nikoho kdo by vyhrál. Jen vím že pro některé  výhry do Prahy nikdo nechce jezdít ( není to povinné ). Včera jsem ztrávil asi hodinu a půl zadáváním učtenek . Pozitivní na tom je že to prej hraje čím dál tím míň lidí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co lidi nejsou schopni udelat, aby se mohli obohatit a klesnout opět na úroveň praskacu a donasecu...kam se na to hrabou stbaci...jejich vlhky sen se stava skutecnosti...uz nemusi nekoho presvedcovat...oni s nimi spolupracuji za vidinu mamonu dobrovolne....:bojim jdu :blicismajlik

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně v tom teda práskání a donášení nevidím. Kromě restaurací a podobných podniků si stejně účtenku beru (záruka, vrácení zboží, nebo jen kvůli případné reklamaci platby kartou), tak proč bych ji nezanesl někam do loterie :) , kdybych na to nebyl líný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to hraju od začátku, a zatím vůbec nic, ale kolega měl 100 a 1000, já zatím čekám. A osobně v tomto nic špatného nevidím, stejně tam dávám jen účtenky jen z velkých obchodů. Do hospody nechodím. A jestli se na to někdo dívá že to je práskačka, tak je to jeho problém, mě je to jedno 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda v tom praskani vidim...misto kontrol co maji provadet zamestnanci statnich instituci...se zamestnaji lidi...a nasype se tam par kacek na "výhry" a uz to jede...no a zamestnanci instituci pak pohodlne vyberou nekoho s prohřeškem a dotapnou si na nej...splni si cil...vykazou tabulku vykonnosti na 105% a petiletka splnena..

Je to ale jen muj nazor na statni neschopnost...

No a otazka do pranice proc nevyhravate...poslali jste tam uctenku co odhalila nějaký prohresek aby jste mohli byt odmeneni?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehraji a nikdy ani nezačnu... nepotřebuji aby kvuli stovce někde vyselo moje jméno a zároveň podporoval EET, které ve výsledku k ničemu vůbec nepomohlo, jen zatížilo drobné podnikatele a zrušilo mnoho prodejen na vesnicích, které vedli povětšinou lidé v důchodu jako zábavu, než jako výdělek, natož nějakej podvod... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen nechutný "Hon na čarodějnice". Kde jsou desítky a stovky milionů korun z daňových úniků na LTO, prodeje OKD, podvody na fotovoltaice a spousta dalších kauz? A nikdo za nic nemůže a směje se nám do obličeje z lavic senátu a parlamentu. Jak píše @ChouLu zlikvidovalo to malé podnikatele - jako třeba prodejnu u nás na vsi.:bacha 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se oprostím od debaty, zda je to udavačství, tak nerozumím tomu, proč by se to mělo někde registrovat. MF ty čísla mohlo vylosovat a když by šťastlivec měl účtenku se správným číslem, tak by vyhrál. Nevidím přínos toho, že budu MF vypisovat, kde a kolik utrácím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...