Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nezajíždí okýnko


Hummer2

Recommended Posts

Ahojte,

mám peugeot 206CC - kabrio.

Levé malé zadní okénko mi nejde zatáhnout elektricky zpátky, něco tam hrčí, ale nezajede, je stále otevřené.

Neporadil by mi někdo co tam může být špatně, případně jak se k němu dostat?

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 11 měsíců později...

Tak oživím tohle téma. Jak a co se přesně musí rozebrat k odkrytí a kontrole mechanismu zadních okýnek? Podělte se. Díky.

Pátral jsem a našel jsem, tady na fóru:

 

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že se nikomu nechce podělit se o zkušenosti, napíšu své poznatky.

Cécéčko 1.6 16V 80kW mám čtrnáct dní. Bůh ví kolikrát přetočenej tacháč ukazuje 171600.  Všechno funguje, nic z něj neteče a nežere olej, mohu-li soudit za ten tisíckilometr, co jsme za 14 dní stihli najezdit. Pravé zadní okénko se chovalo podle nálady - opraveno, stačilo vystředit. Závadou je těsnění, přeci jen za 21 let provozu ztuhlo a nepruží. Levé zadní okénko fungovalo do čtvrtka 27.7.2023. Ráno v sedm se stáhlo a už nevyjelo. Bádal jsem a našel tady na fóru video, jak na to mrknout. Trivialita. Bohužel, prasklý unašeč a pokroucené lanko. Budu řešit koupí celého mechanismu. Cca 1000,-Kč. Jinak podle palubního pc a podle pumpy na kilometry 6/100. Za dvacet tisíc,hodně dobrá koupě.

Dnes dorazil balíček s oběma stahovačkami. Hned, jak bude chvilka, namontuju. :)

 

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...