Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 / RHS / Kombi na díly - sešrotováno


dzavel

Recommended Posts

Ahoj, rozprodám 406tku v kombíku na díly. Zatím je na autě vše. Cena je na domluvě za díl :) .

Přední světlo 400kč / ks, Zadní světlo  150kč / ks, komplet kožený interiér s vyhříváním za 2300kč, plechový díl 400kč / ks,  motorové díly cena domluvou, plastové díly zdarma pro toho kdo si přijde a demontuje je.

Výbavy je popsaná v přiloženém pdfku.

Odběr v Ostravě, malé díly pošlu poštou. Zhruba za měsíc max dva, bude buď rozprodáno nebo sešrotováno.

 

EDIT: Nejsou přední světla, displej + ovladač, ovládání plynu, maska a kryty motoru. Není komplet interiér, páčky pod volant a řidičovy dveře.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dzavel.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První den rozebírání. Spodní kryty motoru jsou ok, tlumení kapoty ok - dole trošku ošoupané, mlhovky mají poškozený držák, těsnění dveří apod. nejsou dobré, přední světla jsou v překvapivě dobrém stavu, maska ok. Kožené tapecy vypadají pěkně. 

Disky originál peugeot corail vypadají dobře, pneu je ko. Jsou tam ještě jedny AEZ kola, pneu ko.

Upřednostním odběr více věcí najednou, ale drobnosti klidně odložím. Když něco chcete pište prosím sem, ať pak není problém kdo si o co řekl dříve :) .

Nárazník, alternátor, kompresor, DRV, vstřiky, váhu, čerpadlo, chladičovku, podběhy a pár krytů si nechávám pro sebe + možná další co bude vypadat ok.

 

EDIT: překvapil mě předehřev vzduchu u vzduchového filtru. Takový bazmek jsem ještě neviděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ak môžem, tak by som si u teba nechal odložiť predné svetlá a stredový displej.

Plus sa ťa ešte chcem opýtať na tie spodné kryty motora.

Napíš mi prosím ťa cenovky. Aj miesto, kde by sa dali veci prevziať. Mám kontakt na dotyčného s dodávkou, takže by to zobral cestou, jazdí častejšie cez Ostravu. Termín by sme/ste si dohodli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ok počítám s tebou na světla a středový displej. Oba spodní kryty motoru za 600kč. Světla 400kč/ks. Displej je 0kč, když vezmeš ty spodní kryt motoru :) .

Předání v Ostravě hrabuvce, časově kdy řekneš, tak bude někdo doma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...