Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chlazeni kastliku a komfortni stupen


paťas!!!

Recommended Posts

Ahoj pezotaci, prosim vas existuje nejaka skryta finta na to, aby mi foukalo do kastliku nebo jsou nejake typicke zavady ktere toto znemozni? Klima funguje perfektne, fouka vsude podle potreby jenom kastlik nic...vubec nefouka natoz nechladi...prosim o radu

A druha vec...co znamena komfortni stupen kdyz ne teplotu a k cemu by se to dalo prirovnat ( kvuli orientaci )...dekuji za kazdou radu

 

P407 sw 1,6 hdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš tu otočnou krytku, tak musí foukat, jinak máš závadu. Strč do té krytky prsty, zda navazuje nějaká hadice, anebo je vypadená.

Stupně komfortu - oni nechtějí zaručit, že to číslo odpovídá stupňům Celzia. Navíc je otázka, kde je čidlo (na stropě? na přístrojové desce?) a kde naproti tomu ty očekáváš tu žádanou teplotu, zda u hlavy, u volantu, nebo u nohou. Tak to vyřešili šalamounsky - stupně máme, ale nikoli Celzia, ale naše vlastní měřicí stupnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, paťas!!! napsal:

presne tenhle dotaz jsem trosku tusil

nemyslel jsem to špatně fakt ne :D jak Píše  Olda, zjisti zda ti nevypadla hadice. Popř vymontuj kastlik a budeš mít hned jasno :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého úsudky by měla vést zvláštní hadice od tělesa klimy, z místa, kde je ten vzduch nejstudenější, přímo ke kastlíku. Tedy nikoli z hadice, která jde k pravému výdechu - protože po vychlazení auta jde do výdechu už vlažnější vzduch, zatímco do kastlíku má jít co nejstudenější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, P607Olda napsal:

Pokud máš tu otočnou krytku, tak musí foukat, jinak máš závadu. Strč do té krytky prsty, zda navazuje nějaká hadice, anebo je vypadená.

Prstem z kastliku narazim na trubici, pri dnesnim sundani koberecku pod kastlikem ( zjistoval jsem zda mam v aute BT modul ( nemam )) jsem sel po trubce jeste "zevnitr"...od kastliku vede do vedeni a konci u boxu topeni...proto me zajima co jineho v tom muze byt nenapada me nic kloudneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...