Jump to content
povolny

Upgrade RD4 na RD45 - Peugeot 207SW 2010

Recommended Posts

super, dekuji za odpoved. priznam, ze cim vic do toho cumim, tim vic sem z toho magor. zkusime objednat to radio z odkazu a uvidim, pak budu resit dal.

pravděpodobně pak budeš ještě potřebovat origo diag na dokodování ;) kdyby jsi měl cestu, tak ti to v Praze mohu nakodovat ;) 

To ChouLu: Dekuji za nabidku, taman snad posle nakodovany, ale pokud bude problem, rad se ozvu. Spis ted musim najit puvodni BT modul.

To Pajas502: takze vsechno v pohode? tak to jsem rad, jdu objednat a snad to bude v pohode.. 

pošle ti jen nakodovaný radio s VINem.. ale v BSI nebudeš mít potvrzené RD45, nemusí jít Bluetoot aj. :) 

před 50 minutami, ChouLu napsal:

pošle ti jen nakodovaný radio s VINem.. ale v BSI nebudeš mít potvrzené RD45, nemusí jít Bluetoot aj. :) 

Tak az to prijde a odzkousim to, treba se ozvu, pokud by nevadilo. 

caues. tak RD45 prislo a uz je v aute. Ma to par musek. :D

1. musim nejak prerusit originalni BT modul. Hudba pres BT hraje, streamink funguje, ale obrazove se telefon stale odpojuje a pripojuje, myslim na displayi, jinak je na pozadi stale pripojene.

2. Handsfree funguje az na mikrofon, ja druhou stranu slysim, ona me ne. ( pocitam jak jsem se tady docetl, ze bude stacit neco prepinovat jestli to dobre chapu )

3. Vubec nemam pristupnou funkci v menu nastaveni zvuku a radia, takze nevidim nazev pisnicek na radiu. Nastaveni zvuku myslim, ze nemam nastaveni basu, stredu a vysek.

diky

Posted (edited)

Origo BT modul kterej byl v autě před instalací RD45 musí pryč, nazvy pisniček by měli být z tágů, ale netušim jestli to to radio umí, či je problem v BT, nastaveni basu, stredu a vysek pod tlačítkem s notičkou

Edited by Radek Hurvajz

před 1 minutou, Radek Hurvajz napsal:

nastaveni basu, stredu a vysek pod tlačítkem s notičkou

no a ja to tam proste nemam, jednou mi to tam probliklo asi. vse az na ty tri funkce tam je.

Posted (edited)

S tim BT modulem jsem si to myslel, ale zatim se nemuzu dopatrat kde se ho najdu.

Zkousel jsem u Radia a BT, jednou tam problikly basy a stredy a pak uz nikde nic..

Edited by Péťa
Necituj předchozí příspěvek

jo. jen tam vyber hudby, prava leva strana, zadek predek, loudnes a jeste neco.. ale basy, stredy, vysky nikde.. :D