Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Upgrade RD4 na RD45 - Peugeot 207SW 2010


povolny

Recommended Posts

Diky, to me nenapadlo, to byla ta chyba.. :D

 

tak ted zjistim kde se nachazi BT modul a proc neni pristupne nastaveni radia jako takovyho, RDS a radio text.

A s tim microfonem, kazdy radio ma jinak piny v oblasti, kde by mel byt umisten mikrofon.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to nemam nastaveny na RDS a stve me to

Mikrofon je v pozici 3 a 9 (konektor s mensim poctem pinu )a original BT snad za radiem na pricce

Sel bych po puvodni kabelazi kam to vede 

S tim nastavenim sem taky chvili bojoval nez sem si to uvedomil

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak malinkej posun. BT modul nalezen, pristup ale strasnej. Jestli to teda dobre chapu, tak mikrofon vede do toho BT modulu a z nej do radia? Take kdyz jsem odpojil ten hlavni modul z BT modulu, tak mi prepinovani pomuze nebo to bude k nicemu a budu uset u conga objednat dalsi mikrofon?

A posledni me trosku stve to nastaveni radia. nezapnu RDS a radio text.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by melo stacit? to by pro me nemusel bejt vubec zadnej problem..  zitra bych zkusil se dostat k mikrofonu a nejak jen provizrone to zkusit propojit, zda to bude fungovat. 👍

a ty kdyz das nastaveni radia, tak prvni funcke z leva ( nastaveni radia ) je pristupna nebo jakoze pristupna? ja ji mam rozmazanou a ani na ni nenajdu vyberem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 31. 3. 2020 at 13:38, ChouLu napsal:

pravděpodobně pak budeš ještě potřebovat origo diag na dokodování ;) kdyby jsi měl cestu, tak ti to v Praze mohu nakodovat ;) 

Ahoj, projizdim tak forum a narazil jsem na tve posty o radiu RD45. koupil jsem si toto radio i novy display, vse funguje, akorat mi zapomneli zprovoznit rds na radiu na diagnostice. ukazuje mi to jen kmitocty misto nazvu stanice. ja jsem z Berouna, coz je do Prahy kousek. dokazal bys mi to na diagnostice zprovoznit ? samozrejme zaplatiím diky za odpoved. Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Instaloval jsem RADIO RD45 - kompletní sada s BT, displayem C, USB do P 207.  Po troše snahy (konektor pro mikrofon jsem musel přepinovat) vše funguje jak má kromě USB. Kabel pro USB nemá na konci samici ale samce. Na obrázku produktu v inzerátu je samice. Tohle ještě dořeším s prodejcem. Abych to nějak zprovoznil, tak jsem vzal propojku samice-samice, ale i tak se mi USB nehlásí. Propojka je 3.1, tak nevím, jestli to něčemu nevadí. Jednou za čas vyskočí hláška" usb peripheral error". USB je v radiu povolené, samotný USB je naformátovaný jako FAT32, vyzkoušel jsem i malý 3,8GB disk, ale bez úspěchu. Setkal se s tím někdo? Co to způsobuje? Pro úplnost informací přikládám konfiguraci radia i kontrolu BSI. Děkuji.

BSI test1.jpg

Radio konf1.jpg

Radio konf2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Čím vic si to čtu, tím víc jsem tumpachovej xD Chci dát rd45/43 do mé VAN 307 s VAN2CAN převodníkem. Defacto mi jde hlavně o funkci streamování hudby přes BT. Chápu, že rádio a displej jsou 2 nezávislé jednotky, kdy musí být obě správně nastavené aby BT fungovalo. Nicméně v mé VAN 307 to nastavit nepůjde. Bude tedy stačit, když se veškeré věci nastaví na jiném autě, teoreticky to bude pak fungovat i na mém? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

 @VojtouNerCZ Ted zrovna taky koukam na to jak dostat VAN/CAN prevodnik do moji 206, nasel jsem na GitHubu nejakou konstrukci zalozenou na ESP32. Co jsi uvazoval ty? 

BT handsfree a audiostreaming by se mi libil 😛 ve focusu jsem to dodelaval origo BT modulem a funguje to pekne, tak kdyz by se povedlo ve 206, byl by to luxus :)

Edit, tak ted uz jsem nasel i to anglicky vlakno tady na klubu, kde uz to resis. Zkusim to prelouskat

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...