Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Upgrade RD4 na RD45 - Peugeot 207SW 2010


povolny

Recommended Posts

Ahoj.

Máme doma týden Peu 207 SW s RD4 a základním displayem.. Manželka zatím v autě celkem úspěšně provozuje BT FM Transmitter, nicméně od začátku přemýšlím, jak jí dostat do auta opravdové BT s USB. Díky fóru jsem tu vyčetl, že je možný tam namontovat rádio RD45 s tím, že se vymění i display.

Na aliexpressu jsem našel tuhle sadu

https://www.aliexpress.com/item/-/32882722000.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.259.777d3c007qKvan

za peníze, které bych do toho byl ochoten dát, pokud to bude plnohodnotně fungovat se vším všudy (páčka pod volantem atd.). Od středy si dopisuji s tím číňanem, vyfotil jsem mu konektory od rádia i LCD, poslal VIN a on tvrdí, že je to ok. Zapojit to asi zvládnu (měl jsem venku display i rádio), ale pokud by bylo třeba něco upravit na diagnostice, tak bych potřeboval pomoc v ústeckém kraji.

Máte s RD45 v 207 někdo zkušenosti? Vím jen k Květoňovi a Radkovi Hurvajzovi. Oběma díky, jejich diskuse tady hodně pomohly. Stojí to za ty peníze? Existuje lepší řešení? Xcarlink jsem vyloučil, ten telefon je důležitý.

Díky moc za názor.

JP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsem to objednal, takže až to dorazí, zkusím vyměnit a postnu sem nějaké zkušenosti. Mělo by to být vše origo PSA a když se dívám do návodu na k našemu autu, kde je samozřejmě i sekce pro RD45+LCD-C, tak je tam podpora streamování hudby uvedena a popsána. O omezení na složky v návodu také není ani slovo, nicméně i řešení krabičkou pro USB (Xcarlink) vždy nějaké omezení na složky obsahuje, s tím se dá myslím žít.

No, až to namontuji, uvidím, co se bude dít :-).

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával RD45 od Číňana do 307 po face a vše funguje jak má . Streaming jsem nezkoušel, omezení složek na USB ??? mám asi 3x víc složek než jsem měl na Xcarlinku a zatím ok. BT na volání telefonem super . Moje vlákno tady najdeš , mám těm i fotky . Za mě naprostá spokojenost, jen jsem musel doplácet CLO cca 400,-  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, to zní dobře. Ještě dotaz prosím. V mé sadě z Číny přijede na jednom konektoru do rádia AUX a mic. Ten mikrofon asi budu muset umístit někam aby správně snímal hlas, ty jsi už v autě mikrofon měl? A ten výstup USB v kastlíku jsi dělal sám?

 

Díky. H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj. Dnes dorazila výše uvedená sada z Číny, tak jsem to hned namontoval, práce na cca půl hodiny. Jen mikrofon mám zatím hozený v přihrádce pod rádiem, ale kabel je v sadě asi 2m, takže ho pak protáhnu nahoru tam, jak psal pajas502. Díky.

Vše funguje naprosto perfektně, manželka je velmi spokojená :-).

- mobil připojen včetně adresáře a posledních čísel

- audio streaming z mobilu přes BT včetně popisu skladem a všeho..

- USB z flešky, umí nekonečně složek naprosto libovolně nazvaných, zobrazuje ID3, prostě paráda

Atd. LCD typu C je samozřejmě přehlednější a zobrazí podstatně více informací, než typ A, co jsem tam měl předtím.

Za mě tedy max. spokojenost s nákupem a výměnou. V sadě dokonce byly i ty kusy drátu na vyndání rádia. 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

JP.

Upraveno uživatelem Péťa
Odstranil jsem inzerci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, pajas502 napsal:

        V tom plastu nahoře u strop. světla je mřížka a z jedné strany je přes mřížku záslepka ( aspoň u mě byla ) , tak tam jsem dal mikrofon .

Ahoj. Tak jsem dnes hledal a mřížku tam nemám, vypadá to u mě jako na obrázku. U tapece u předního okna mám ale takový výřez, tak jedině tam. Nevím.

IMG_20180825_102042.jpg

IMG_20180825_102035.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 8 měsíců později...

Ahoj,

Omlouvám se, že i když mám CItroën, tak píši sem, ale na Citroen forech mi nedokáží pomoci. Když jsem si pořídil svůj Citroen C3 rok 2008, tak jsem rádio mělo bohužel nefunkční CD přehrávač a tak jsem se rozhodl ho vyměnit za RD45. Zakoupil jsem tedy jej v číně i s displejem typu C. I když jsem poslal prodejci svoje VIN, tak bohužel mi displej nekomunikuje s autem - a to ať s původním či novým rádiem. Ukazuje vše s rádiem, ale neukazuje spotřebu, dojezd, otevřené dveře, nastavení auta atd. Byl jsem s tím v Citroenu (Auto  Babiš), ale jejich diagnostika s tím nekomunikuje. Chce to asi Lexii, kterou už nemají. Nemá prosím někdo z váš Lexii v okolí Kolína, Nymburka či Prahy? Či nějaká rada?

Díky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...