Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Upgrade RD4 na RD45 - Peugeot 207SW 2010


povolny

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...

Pomalu se zacinam smirovat s myslenkou ze neco podobneho budu taky řešit a napada me jedna věc

EDIT: radio RD43 doma 

USB kabel na cestě zatim provizorně vyzkoušené na dratky

Co me zarazi je fakt ze mam originalni C- display ale USB se tam nezobrazuje ukaze se zmena media ale pak je obrazovka hluchá 

Na diagnostice jsem jeste nebyl jestli to rozchodim nebo budu muset sehnat novy C- display s USB a BT položkou 😞

Dale me napadá jestli jedna z anten není určena na DAB vysílání 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
V 24. 9. 2019 at 14:27, ChouLu napsal:

1 a 3 u mikrofonu.

3 a 9 u rádia

a plus a minus je jedno ??
ja jen ze me to asi nemluvi 😕

ale obavam se ze problem bude v propojeni u mikrofonu ono cinanci to asi bouchaj na kvantitu (navic sem omylem koupil VW mikrofon)

EDIT: nazval bych se kretenem - ja to strcil do spatne pozice (nebo teda tam kam mi pasoval) musel sem upravit jazycek a strcit to kam patri
uz telefonujem

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Chlapi, trochu se Vam vmestnam do tematu, nechci zakladat nove tema. Jedna se teda Citroen C5, ale na citroen foru jsou odezvy takovy nic moc. Mam taky v aute origo radio rd4 s origo handsfree sadou i displayem c. Chtel bych to vymenit za radio rd45:   https://www.aliexpress.com/item/32819552183.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.47c82e0eEjPFze&af=1015190&afref=&cv=47843&dp=51253ddb3f0a781bf9c8aa538b441944&mall_affr=pr3&utm_campaign=1015190&utm_content=47843&utm_medium=cpa&utm_source=admitad&aff_platform=aaf&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=69ac94ba330a466485039a08bc489ebf-1585487319012-06758-VnYZvQVf&terminal_id=9937eb2bffdc48e89ca22428bf43f735&aff_request_id=69ac94ba330a466485039a08bc489ebf-1585487319012-06758-VnYZvQVf

 

dopisuju si s cinanem a ten mi pise, ze to bude fungovat, pokud odstranim puvodni bluetooth modul. Ja jsem myslel, ze bluetooth modul je vzdy soucasti radia. Nebo staci koupit jen to radio, nechat si cinanem nahrat vinko a vymenit. me jde hlavne o streaming hudby pres bluetooth. A cinan jeste pise, ze se nejedna o novej kus, ale o radio vyndane z jineho vozu, takze zadna kopie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze i kdyz na puvodnim displayi mam bluetooth a funkci handsfree, tak to nepobezi? Usb uplne nepotrebuji. kdyz je to tedy kopie, vyplati se to koupit? Funguje to? Prijem radia atd? Ma to opravdu dva vystupy na antenu, jako to mam ted? 

Kdyz tam puvodni BT modul necham, tak to vadit nebude? ani nevim kde bych ho hledal.

Cinan pak nabizi celej set, radio, display, mikro, usb kabel, ale cena je uz trochu vyssi a podle fotek to radio ma jeden vystup na antenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radio ma 2 vstupy ale jeden by mel byt DAB (3-ti konektor je falesny) - ono moc lidi s RD45 asi neni a poradne nikdo nevi k cemu ty konektory jsou
nerikam ze to nepojede - rikam ze to nemusi fungovat ale muze
nechat ho muzes stejne ho uz nebudes pripojovat - mel yb byt hned za radiem na pricce
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prave co mam rd4, tak mam dva vystupy na radiovou antenu, to bych chtel zachovat. jsou tam dve anteny, jedna chyta prijem a druha hleda lepsi signal pokud je potreba. Psali na citroen foru. Proto jsem vybral to radio v odkaze. Jinak vzhledove mam klasicke rd4. Ted teda najit jenom vhodnej display, kterej by to mel vsechno umet. nechce se mi kupovat celej ten set.

To Havlicek Lukas: A funguje dobre nebo je tam nejaky ale? Streaming hudby z telefonu funguje? Ze muzes posouvat tracky z volantu nebo na radiu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten display bych resil az kdyby nefungoval ten tvuj
vse jde prespuvat jak na radiu tak na volantu - u streamingu i na telefonu

jinac video - nevim teda jestli bude viditelnej

https://www.facebook.com/lukas.havlicek.969/videos/3818566361517160/


a tady jeste se starym display ktery BT vubec neumelo


https://www.facebook.com/lukas.havlicek.969/videos/3636470593060072/

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel video se mi nespusti, asi jak nejsme prateli na fejsu. Takze rikas, ze to vsechno facha dobre, zadnej horsi vystup audia nebo spatnej prijem radia, jak u cinskej radii byva. ja tedy objednam zatim je radio a uvidime. :D jinak teda bude potreba jen prepojit mikrofon? ten je tedko pichnutej kam? jeste se musim kouknout za radio, zda tam uvidm ten BT modul ci nikoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...