Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pískájící brzdy


FunScreen

Recommended Posts

Ahoj všem, chci se poradit - proč mi u nového vozu Peugeot 308SW (je mu 14dnů, najeto 1100km) pískají při brzdění brzdy?

Beru v úvahu vedro, jako pra*e, ale je to důvod? Fakt nějak neví, co s tím... Asi to poženu do servisu, aby to trochu rozebrali a vyčistili..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nový a ještě si to nesedlo. Zkus cca 3x za sebou na bezpečnem mistě z 90km/h ostře zabrzdit (ostře jako když se lekneš, tak až zabere ABS na suchem asfaltu) na 30 a pak znovu z 90 na 30, uvidiš. Pokud to nezabere muže to být deskama, pak bych zkusil ten servis.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky vsem. No, pred hodinou jsem to dal do servisu v ramci zaruky. Vzali to celkem dost seriozne a hned se do toho dali.. Koukal jsem, ze zadni kotouce mam jakoby "smouhate" a predni jsou krasne ciste.. Uvidime. Technik to se mnou projizdel a slysel, tak na tom delaji..

K te naplasti - co to dela? Cemu to zabranuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maznu ti to vazelinou a pojdes spokojny prec  casom sa to  pravdepodobne ozve znova 

ked chces tomu predist tak pri cisteni auta napr vapkou venuj pozornost kolesam- brzdcicom  poriadne vystriekaj  udrzuj v cistote  staci aj zahradna hadica s tryskou

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Ja tk WAPkou myju pravidelne. Uz nejezdim do jine, nez rucni mycky.. Nicmene, ta paska asi neni blby napad.. Piska to nepravidelne..

A pokud to jen promazou, za chvili to bude piskat cele znovu, kdyz to parkrat umyju WAPkou :D

minule nove auto to nedelalo.. Divne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...