Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mrkvička - co pořídit po P306 hatch?


Guest StibTo

Recommended Posts

No tak to jsi přehnal, to je asi jako 306 sedan,  do 406 to ma daleko

            406

Délka vozidla 4 598 mm
Šířka vozidla 1 765 mm
Výška vozidla 1 396 mm
Rozvor 2 700 mm

 

 

301
Délka: 4445 mm
Rozvor: 2652 mm
Šířka: 1748 mm
Šířka se zrcátky: 1953 mm
Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406  Exteriér - rozměry
Délka: 4555 mm
Rozvor: 2700 mm
Šířka: 1765 mm
   

Uznej, ze to neni tak daleko od sebe......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 1.6 nic moc co :)   Hele Marketa neni zadna zavodnice ale obcas bude potrebovat vezt jednoho, dva ale mozna i 4 (az 3 malinky + 1 dospely) pasazery, tak to nemuze mit nejakou jebku slabou aby nevyjela kopec pak.

A ja do toho budu presedat ze Superba tak abych porad nenadaval "ze to kujva vubec nejede" :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to je právě ten Vti první generace, tudiš průser. Proč myslíš že ty motory Peugeot uplně vyřadil?

Ale zaleží co chytneš no, já bych to ovšem neriskoval, to už radši tříválec 81kw

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

Jiří ....... To teda nevim co na to napsat .... Zadani bylo jasne, na znacku jsem to sice nelimitoval ale snad z toho bylo JASNE, ze nejprve budeme hledat kandidata u PSA. A stejne jasne je, ze se koukame po mensim auticku "k doplneni" velkeho Superba a ty sem das Superba a Octavku ? To jako nemyslis vazne asi .... :o

EDIT: Fobyja v RS ? To uz jsi se vazne posral v kine ... Pisu zcela jasne - vykon pokud mozno vice nez mela 306 1.4 ale ne pres 100kw a ty sem das 1.4TSi 132kw.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Charlie 1 napsal:

Vepředu má adepty mezi kterými se rozhoduje,nechce tříválec,ani pokud možno turbo....tak co má koncern za atmosféru ve 4valci?a Forda určitě taky nechce....

Focus se Markete libi, stejne tak jako treba Mazda 3 ale u obojiho bych se osobne hooodne bal spolehlivosti kupovat to jako ojety plus u Mazdy specielne jeste koroze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia RS turbo kompresor, automat, 132 kw ... to určitě StibTo chce ... když jsem s tím jel, nechci to, stačí lehce přidat plyn a auto hrabe. :bojim Ideální do města. :D

V atmosféře škodovka... to snad jedině Octavia I Tour s 1.6i nějakých 75 kw. Ale pocitově mi jednička octavie nesedí,  cítím se lépe v 306. :D

Takže koncern asi ne ... vyzkoušej si tu 301. Je to low cost, auto kompromis. Nekdo říká, ze to je auto pro důchodce.  :D Ale na to popojíždění by mohlo stačit. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...