Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repas zadni napravy problém


soundlovers

Recommended Posts

ahoj všichni, dělal jsem repas v servisu kde to dělají a mám dotaz :  kola musi byt uplne kolmo nebo je dovolená odchylka? kdyz merim kolmost zadních kol tak od ráfku kola je nahore rozdil 1 cm to jest 1 cm do Ačka, od karoserie u kola  je vzdálenost menší než na prst (myslím od karoserie ne plastu), auto partner 1, měnili celou nápravu za repasovanou prý se zárukou 3 roky.

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to kdysi udelali v Senove na Xsare tak, ze kolo na jedne strane po repasu primo drelo o podbeh - ne o plast, ale o karoserii. Byl jsem to reklamovat, odkolon kol jsem mel stejny jako pred repasem. Byl jsem z toho tenkrat hodne nas*any. Po reklamaci mam na obou stranach misto tak 1cm od karoserie. Naprava zacla po dvou letech sporadicky vrzat a sem tam to vrze dodnes.

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kola jsou taková jaká mají být

protokol z mereni geometrie je taky ruzný u ruznych systému geometrie .

udávají hodnoty od do ...... napr jeden udává odklon vzadu 0 stupnu14' az minus 0 stupnu 45 '  jiná geometrie udává  minus 1 stupen 46 'až  minus 0 stupnu 45 '

 

vzdy nastaveno dle vinu auta  tak potřebuji vedet jak to má být doopravdy...

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

No jak slyším Polsko, tak už mi běhají zimomriavky po chrbte. Jak najtaniej, nie ważne, czy działa. (co nejlevněji, nezáleží, zda funguje)

Stává se to u výměn kus za kus. Vžijme se do role repasujícího. Prodal repasovanou nápravu a za ni dostal maličko ohnutou. Co teď? Rovnáním se nezdržuje, provede repas a pošle dále.

Proto preferuji repas vlastní nápravy, než výměnu za cizí.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...