Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na světla


mrca71

Recommended Posts

Zdárec  přátelé,jsem tu nový a před měsícem jsem si koupil v Německu Peugeota 508SW r.v. 2014 od prvního majitele a pravidelně servisováno,jen mě neukamenujte,chci se zeptat na světla,já měl za to,že tam mám bi-xenony,ale podle všeho tam mám jen halogeny,nemám ostřikovače světel,předtím jsem měl BMW e39 530D,ale potřeboval jsem omladit auto,ale u Báwa jsem měl už xenony a tady o dost novější auto má jen halogeny?Přitom zadní lampy jsou led a denní svícení taky,takže asi natáčecí světla do zatáček nemám co? :),koupil jsem to,ale teda vůbec nevím co mám za typ výbavy,dnes jsem si pročetl celé forum,ale s těmi světly nevím,když o tři roky starší 508 čky měli už bi-xenony,tak díky za názory a díky za vysvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosíš hezky, ale bez VINka to fakt nepůjde :D 
Každopádně světla jsou podle výbavy. To, že to je "nové" auto neznamená, že bude mít Xenony. Nový model 508 (2014-> ) už xenony vůbec nemá. Má buď halogeny a nebo "FullLED".
Starší modely 508 (2010-2013) měly buď halogen+obyč denní u mlhovek nebo bixenon se LED denním ve světlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám halogenové světla a jsou v pohodě taky jezdím hodně v noci. Koupil jsem do světel žárovky osram nightbreaker unlimited a svití to taky super. Nemám s tím problém. Musím zaklepat mam je tam už 10 měsíců ty žárovky a stále ani jedna nepraskla. Samozřejmě, že full led jsou úplně jiné kafe ale 508 mají oproti 308 o dost lepší ty halogenové světla.

Upraveno uživatelem zidane256
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...