Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

samozatmavovací vnitřní zrcátko do P 308 T7


jives

Recommended Posts

Mám P308 T7 (r. 2009) ve  výbavě Premium -t.j. mimo jiné na předním skle dešťový senzor + čidlo automatického spínání stěračů.  Plastový kryt pro obě čídla je svisle dělený. Tuto výbavu bych rád doplnil o výměnu manuálního vnitřního zrcátka za vnitřní  samozatmavovací . Zkoušel jsem kryt čidel sundat tahem po předním skle směrem dolů, ale nic se nepohlo, až jsem měl strach , že plasty dolámu. Mám mořžnost koupit zmiňované samozatmavovací zrcátko do P 307 . Netuším zda bude pasovat, dle prodejce nikoliv. Může mi někdo poradit , případně se rozdělit se svými zkušenostmi. V podobném tématu  myslím pro P406 je , ale jiný kryt čidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 308 z prosince 2008, senzory stěračů a samozatmavovací zrcátko. Kryt je ze dvou částí - ty se musí nejprve "rozevřít" dole (jsou tam plastové "cvaky"  pak se kousek stáhne dolů po skle a rozebere se.

Můj kryt už má cvaky unavené, takže se mi rozevírá občas sám (stačí zevnitř čistit sklo a zavadit o něho). Pokud udržím v hlavě zítra vyfotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...