Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestavba. Jaký LPG systém?


martym16

Recommended Posts

  • O 9 měsíců později...

Mám Magic  a vstřikovače OMVL a šlape už jak hodinky. Dříve jsem měl nějaké vsrřikovače Magic FX které taky fungovaly a sice nestály moc ale po 30tkm šly do nebe. Ty OMLV mám cca 60tkm a zatím jedou. Jezdím za cca 9L -10 LPG město a kolem komína. Benzín byl kolem 8L a to píše i palubní PC. Na dálkovou jsem schopný jít i na 8L LPG což je cca 7L benzínu. Více k cenám tady http://www.autogas.kvalitne.cz/LGP_AUTOCENTRUM/Kontakty.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dle mého názoru nejsou některé systémy LPG na určité motory a jejich ECU dostatečně vyladěné. Po svých zkušenostech bych spíše volil renomované značky. Landi Renzo, Lovato, Elpigas, popř.jinou Itálii. Vstřikovače pak takové, jaké jsou ke značce, protože jsou kompatibilní a vyladěné lépe. Pravidelnou údržbou LPG palivových cest a i benzínových cest lze prodloužit životnost vstřiků kolem 100tis Km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 27. 7. 2018 at 21:53, Charlie 1 napsal:

Ani jedno nebude špatná volba....jde spíš o to kdo ti to bude montovat a jak to dokáže vyladit aby to chodilo....namontovat to dokáže každej ocas,ale precizně to sestelovat,aby to chodilo bez problémů to moc lidí neumí.....

No a mohuleš nějak porovnati ty tři systémy, které provozuješ na autech, co máš momentálně v državě :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem v bývalé 406 polský systém DT gas a vstřikovací kopie Válek jediný co se dělalo, řeka 1 nebo 2 vstřikovacu.... 

Manželka má německý  Solaris OBD montované v roce 2013 žádný problém vše původní.....  Najeto 56000/8let😂

Já tam mám teď Polský STAG 4 a vstřikovací Valtek najeto 50000km a zatím bez problémů.... 

Systém mi vždy poradil známý, který ty LPG dělá 20 let tak ví co za něco stojí, nechal jsem to vždy na něm.... Je to pan Fišer a od nového roku dělá už soukromě a zabývá se i vším od LPG😉

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...