Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapnuti aux


vavris23

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ahoj taktez by me zajimalo jestli se to musi nekde dodatecne zapinat. Koupil jsem si kabliky na jednom konci since a na druhem jack a kdyz ty since strcim do auxu pro cd menic a napichnu na jack telefon. Tak se nic nedeje. Zadnou hudbu mi to neprehrava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zdravím všechny,

dcera má P207 z roku 2007. Chtěla by připojit USB flash, prý to jde přes port CD changeru, ten však není v rádiu RD4-N1 aktivován.

Umí to někdo z okolí Prahy ?

Díky za typ.

Henri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dobrý den.

Nechci zakládat nové vlákno, tak se s dovolením přifařím. Je tady někdo v okolí Mladé Boleslavi, kdo umí odkodovat rádio RD4 v P 207   - povolit měnič? Koupil jsem Xcarlink a bez diagnostiky, kterou nemám to nejde.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj všem. Nechci zakládat nové téma. Poprosil bych o radu. V C8 s rádiem RT3 (snad to nevadí, že jsem na trochu špatném fóru) bych rád využil AUX vstup pro přehrávání hudby. (3X cinch v přihrádce spolujezdce). Při zapojení 2X cinch a 3,5mm jack do MP3 přehrávače hudba sice hraje, ale musím mít zaplý video mode. Mám tedy velkou barevnou obrazovku černou. Je třeba AUX přes diagnostiku ještě něco aktivovat, nebo dělám něco špatně? Může to tak vůbec fungovat? Nebo jsou ty tři cinche jen na připojení nějakého DVD přehrávače?

Navíc to hraje potichu, musím mít hlasitost na max. (Vina přehrávače?) Děkuji za případné odpovědi. Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, co se dá dělat. Zkusím něco vymyslet místo CD měniče. Našel jsem za celkem dobrou cenu toto:

https://www.autio.cz/4021-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-peugeot-citroenaux-vstup.html

Je možno zařízení zapojit místo CD měniče na RT3? Lze sehnat něco podobného, co by už umělo i bluetooth? Děkuji!

Upraveno uživatelem axe205
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by bylo dobré napsat, auto je roky výroby 12/04, soft verze dle rádia je 5.52, rádio umí MP3 na CD, zelené podsvícení budíků. Předpokládám tedy ještě starší VAN verze...

Upraveno uživatelem axe205
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...