Jump to content

Jaký olej do převodovky?

Recommended Posts

vím, co asi myslíš--dnešní konfigurátory taky doporučují jen motorové oleje 5w30 a 0W30 pomalu do všech motorů, ač kdysi jezdily na 10W40, nebo 15W40 :mrk

prostě kde má být Gear 8 dávám ten, kde se má lít Gear 9 budu lít Gear 9 :)

• 1 month later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@pavelu96 http://www.jmjoil.cz/prevodove-oleje/782-total-transmission-gear-9-fe-sae-75w-1l.html

je opravdu neuvěřitelné, že PSA není schopna vyřešit takovou blbost, jako je sjednotit rozměry šestihranů-čtyřhranů u vypouštěcích šroubů--prostě každá ves jiný pes...,člověk aby měl půl šuplete nářad

http://total-dnk.lubricantadvisor.com/advice.aspx?lang=eng&br=total&type=4e9b98510d637176c2b94827ce124c1d

Posted Images

U dvoulitrovýho benzínu v 307 sw jsem dal nějakej mogul 75W z benzínky, 150/l a nevidím zatím problém :D  (respektive kdybych měl možnost koupit od totalu, koupil bych, ale v neděli už měli jaksi všude zavříno).Vypadá, smrdí, a celkově teče stejně jako ten původní originál z roku 2002.

Edited by VojtouNerCZ

Je v nich nějaký rozdíl? Parametry mají stejný, oba splňují specifikaci API GL-4. Mně je to jedno, dělal jsem novou spojku tak to klidně ještě jednou vyleju, ale kámošově 307 1.6 s tím má nalítáno už 150k a bez problému.

• 1 year later...