Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nepojazdné Ulysse v Zadare surne


Majosl

Recommended Posts

Zdravim Vás dnes cestou do Chorvacka vyskočila chýba abs,esp a otáčkomer padol na nulu auto išlo normálne až pokiaľ sa nevypol motor auto nejde naštartovať a keď tak na 1sekundu a zdochne diagnostika že neukázala nič je to Ulysse 2.0jtd 80kw r.v.2005

Upraveno uživatelem Majosl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem viděl ten nadpis "Nepojazdné Ulysse v Zásade surne", tak jsem text ani moc nečetl. Nechce se mi prokousávat přes překlepy a nesmysly. To je tak těžké si to po sobě zkontrolovat? Případně, pokud to zkresluje nějaký automatický systém oprav, tak ho vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravedlňujem sa písal som to v odťahovke a dosť to tam triaslo a neviem ako to opraviť , ale to nie je také dôležité....či? A ešte k tomu automatické dopĺňanie slov niekedy to spraví zo Zadare na Zasade

V servise chceju kontrolovať vstreky a vysokotlake čerpadlo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, P607Olda napsal:

Když jsem viděl ten nadpis "Nepojazdné Ulysse v Zásade surne", tak jsem text ani moc nečetl. Nechce se mi prokousávat přes překlepy a nesmysly. To je tak těžké si to po sobě zkontrolovat? Případně, pokud to zkresluje nějaký automatický systém oprav, tak ho vypnout.

no to je ted fakt dulezity, tohle resit..........

@Majosl opatrne s tim sprejem, nekde jsem cetl, ze to motorum nedela moc dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to důležité. V textu pak jsou uvedeny příznaky, ale kdoví, jestli ne s překlepy. Takže každé písmeno a popis závady je třeba brát jako nejisté.

Člověk, který nedá pozor a je mu to jedno, jak asi postupuje v technických věcech?

Toto vlákno je ještě snad čitelné, i když ne pro mne a ne napoprvé, bez čárek. U jiných vláken to bývá taková snůška nesmyslů, že lze pochybovat, zda pisatel se svým chaotickým přístupem něco vyřeší.

Asi je teď moderní, flákat psaný projev, já jsem byl ještě vychován v tom, že je to vizitka.

PS: nemluvím teď o znalosti gramatiky, každý může dělat chyby. Ale zmýlit Zadar a Zásada, to už není o gramatice, ale o nepozornosti.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Scratch napsal:

no to je ted fakt dulezity, tohle resit..........

@Majosl opatrne s tim sprejem, nekde jsem cetl, ze to motorum nedela moc dobre

 přece je důležité napsat dotaz tak, aby byl srozumitelný  :roker, (tak snad když chcu pomoc, nebudu psát jako debil a zkontroluju co píšu):myslim

že většině nezáleží na písemném projevu je jiná věc, prostě tak nějak to ve světě upadá, bohužel

znám inženýry, co neumějí psát česky,ač jsou rodilí Češi, ale v tomto státě, kde můžeš být i ministrem podvodem, je to asi jedno :roker

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, P607Olda napsal:

Je to důležité. V textu pak jsou uvedeny příznaky, ale kdoví, jestli ne s překlepy. Takže každé písmeno a popis závady je třeba brát jako nejisté.

Člověk, který nedá pozor a je mu to jedno, jak asi postupuje v technických věcech?

Toto vlákno je ještě snad čitelné, i když ne pro mne a ne napoprvé, bez čárek. U jiných vláken to bývá taková snůška nesmyslů, že lze pochybovat, zda pisatel se svým chaotickým přístupem něco vyřeší.

Asi je teď moderní, flákat psaný projev, já jsem byl ještě vychován v tom, že je to vizitka.

PS: nemluvím teď o znalosti gramatiky, každý může dělat chyby. Ale zmýlit Zadar a Zásada, to už není o gramatice, ale o nepozornosti.

Zadar  a Zásada jsou města, resp. vesnice, takže to je vcelku jedno ;). Taky občas něco píšu v autobuse, nebo jinde, kde není úplně pohodlno. Každej nesedí jen u klávesnice........

V tom ostatním máš pravdu. Nicméně taky jsem psal z chorvatska s žádostí o radu, a kdyby mi tam někdo postnul de facto příspěvek o tom, ať se naučím pravopis, tak by mi to v rámci řešení závady, bylo úplně k ničemu a pak je lepší se raději nevyjadřovat, nemyslíš??

před 2 minutami, ozzy56 napsal:

 přece je důležité napsat dotaz tak, aby byl srozumitelný  :roker, (tak snad když chcu pomoc, nebudu psát jako debil a zkontroluju co píšu):myslim

že většině nezáleží na písemném projevu je jiná věc, prostě tak nějak to ve světě upadá, bohužel

znám inženýry, co neumějí psát česky,ač jsou rodilí Češi, ale v tomto státě, kde můžeš být i ministrem podvodem, je to asi jedno :roker

 

hele, už když jsem byl malej kluk a učil se anglicky, tak mi paní učitelka říkala, nic si z toho nedělej, že občas uděláš chybu, oni sami angličani tu chybu udělají kolikrát stejně jako ty. A když jsem se pak učil francouzky? No potěš koště, jinak se to píš, jinak čte a to je pak gulášek...... a to neberu v potaz neustále se množící skupinu dislektiků a disgrafiků ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, Zásada je u Jablonce i u Kadaně, což je skoro jedno, jako Zadar.

Já jsem chtěl hlavně vyjádřit, že když někdo nevěnuje pozornost ani nadpisu, tak příspěvek ani nečtu, nechce se mi prokousávat nesmysly.

Proto jsem na tu informaci o 1 sekundě reagoval až s velkým zpožděním, až ji brixtr zdůraznil.

Přesně tak se chová závada, když odejde čerpadlo. I když zde to bude ještě něco více, když padnul otáčkoměr a motor ještě jel, a až potom nedostatek nafty zablokoval chod (na sprej jede...)

PS: ... kdyby mi tam někdo postnul de facto příspěvek o tom, ať se naučím pravopis ... v přechozím příspěvku jsem zdůraznil, že nejde o pravopis, ale o to dělat věci pořádně. Tolikrát jsem si u různých lidí řekl: "kdybys toho raději dělal půlku, ale pořádně".

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera som dorazil dom z Chorvátska.

Zo servisu som prevzal auto s tým , že sa opravovalo vstrekovacie cerpadlo. Počas cesty domov sa zdvihala teplota chladenia na 100 -115 nezapinalo ventilátor , ale zaplo saharu keď som zapol klímu tak vtedy chladilo. Na parkovisku pred Zagrebom som pozeral čo sa mohlo pototo... Padol mi zrak rovno na čerpadlo ako si tam v originálnom starom stave "odychuje" Tak v servise má obtiahli za opravu čerpadla . Chorvát ma presviedča že Repas bol spravený. Poslal som aj fotky že z čerpadlom nebolo hnuté, a stále len to svoje.Fakt som si myslel keď naštartoval auto na brnk , že je všetko tak oko tvrdil a ponáhľal som sa späť do Povljany pre rodinku a hajde dom. Inak auto ide dobre štartuje bez chyby.Kontroloval som ten mrdnik čo tam nechali a pozeral čo mohol spraviť . Jediné čo som zistil okolo čoho sa robilo bol snímač otáčok klukoveho hriadela. Tak a teraz môžte sypať popol.......

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...