Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kouř z pravého blatníku


borde

Recommended Posts

V pátek jsem si koupil a po 2 dnech už problém , sám to opravovat nebudu ale zajímá mne co mne čeká v servisu.

Za jízdy jen trochu drnčí něco u  pravého předního kola ale jenom při nízkých otáčkách  ,po ujetí asi 10 km po městě jsem zastavil a uvidel jsem stoupat trochu kouře spod blatníku , za minutu už nic , pak jsem jel zpět a znova po 10 km to samé .Disk , kotouč vše studené.Do servisu to mám 40 km tak se ptám jestli to nemám radši dát odtáhnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš náhodou prasklou pružinu? Uvolněný závit Ti může dřít o kolo. Zkus vytočit přední kola doprava a podívat se, zda nemáš na pneumatice na vnitřní straně vydřenou "drážku".  

Jo a po dojetí by jsi mohl cítit lehký smrad spálené gumy u pravého předního kola. 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro formu pravou stranou myslíš kterou?jak je řidič nebo spolujezdec? Pže jsem se setkal že bylo řečeno na pravé straně a skutečnost byla že to bylo na levé straně.Stoupnul si před auto  a najednou byly strany auta opačně než po směru jízdy jak se skutečně určují strany vozidel  lodí atd!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, dýzl napsal:

Jen tak pro formu pravou stranou myslíš kterou?jak je řidič nebo spolujezdec? Pže jsem se setkal že bylo řečeno na pravé straně a skutečnost byla že to bylo na levé straně.Stoupnul si před auto  a najednou byly strany auta opačně než po směru jízdy jak se skutečně určují strany vozidel  lodí atd!!!

pravou , tam kde je spolujezdec :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, RichVa napsal:

Nemáš náhodou prasklou pružinu? Uvolněný závit Ti může dřít o kolo. Zkus vytočit přední kola doprava a podívat se, zda nemáš na pneumatice na vnitřní straně vydřenou "drážku".  

Jo a po dojetí by jsi mohl cítit lehký smrad spálené gumy u pravého předního kola. 

pružina to není , jsem se ted koukl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek Hurvajz napsal:

Servis máš v Kloboukách (Mazůrek), to maš za rohem. Jen maji trochu delší objednaci lhuty, maji pořad plno, ale třeba by ti to alespoň zkoukli aby jsi věděl co to je.

Autoservis - Odtahová služba Mazůrek

 


 
Náměstí míru 3, Klobouky u Brna 691 72

 

Živnost subjektu byla dočasně přerušena.
Upraveno uživatelem borde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel jsem do servisu a nic se neobjevilo , tak nevím , možná prodejce před prodejem doplnil nádržku na chladící kapalinu víc než max a jak bylo víc než 32 C u nás něco mohlo přepadem kapat na výfuk ale to je jenom doměnka , příští týden mám jet na dovolenou tak mám docela obavu

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odstraněna citace těsně předchazejiciho přispěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...