Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klakson - výměna


FunScreen

Recommended Posts

Ahoj všem, mám koupenou novou 308 SW a dost mě vyděsilo, co se ozvalo, když jsem potřeboval zatroubit, abych nepřejel jednu paní na silnici..

Takový pokus o něco, co snad ani není možné.. Takže jsem si koupil slušný klakson, co mám vyzkoušen, jelikož jsem ho měnil i do minulého auta a tady je najednou problém..

Můj klakson má dva díly - vysoký tón a nízký tón a v Peugeotu si s tím neví rady. 

Pomůže mi tady s tím někdo? Připadně, že by to někdo vyměnil? Já vím, že jde o zásah a na auto je záruka, ale tohle já nevydýchám.. Kdybych řval z okna, je to účinnější, než to, co se z toho auta vyloudí při snaze zatroubit..


Dík moc za info.

Upraveno uživatelem FunScreen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

díky, já nejsem úplně elektrikář.. A v Peugeotu mi dneska řekli, že se prý musí sundat nárazník, pak udělat konzole, kde by to drželo a udělat zásah do elektřiny, protože já potřebuju šťávu pro oba ty klaksony a nyní mám jen jeden kablík. Mám koupeno tohle: http://www.hifi24.cz/stebel-tm802-magnum-šnekové-klaksony-12v

a je s tím prý meeega problém.. :-(

Upraveno uživatelem FunScreen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

sundas oba klaksony jeden konektor zaizolujes a na druhy namontujes svuj klakson (famfaru, zvonek z tramvaje, vlaku atd.)

.. I když zvonek z tramvaje, nebo podtlakovku z autobusu bych bral :D Ale asi by mi popraskala okna.. :D

Není tady někdo, kdo by mi to za rozumné peníze udělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak ked mas len jeden kabel tak ho rozdelis na dva kable nejakou redukciou a hotovo nechapem s cim sa tolko babru?

otazka znie ci povodne istenie v aute (klaksonu) bude stacit tym novym  dvom zrutom 

 

tak dokonca je tam rele  takkze problem v isteni nebude 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, krtek 2 napsal:

sak ked mas len jeden kabel tak ho rozdelis na dva kable nejakou redukciou a hotovo nechapem s cim sa tolko babru?

otazka znie ci povodne istenie v aute (klaksonu) bude stacit tym novym  dvom zrutom 

 

tak dokonca je tam rele  takkze problem v isteni nebude 

Přesně. Všechno v balení je. O to víc tomu nerozumím.. Asi to prostě dělat něchtějí.. :-( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, krtek 2 napsal:

ked je tam rele tak netreba rozdelovat povodny kabel

akurat sa musia napojit na bsm jednotku pod kapotou  napajanie toho relatka 

takze najskor preto sa im s tym nechce drbat 

Aha, takže ještě, aby neřvala řídící jednotka chybu, chápu.. No nevím, do nového Hyundaie i30 mi to udělali v servisu hned a za hodinu byl klid. Ani nepípli..

Nechápu to.. Asi zkusím další servis, nebo nevím. Zase to nechci nechat dělat kohokoli, aby tam nenadělal nějakou škodu. Je to nové auto. Mám najeto 170km :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Havlicek.Lukas napsal:

to rele je pro 1 klaksony jelikoz ten tvuj je vykonejsi
kdyz mas 2 famfary rele je teoreticky integrovano v BSM takze bez problemu jen zapojis a jedes

jinac kdyby si chtel i rele ma 4 piny
30 - na baterii
87 - na klakson
86 - na kostru
85 - na ten konektor z origo klaksonu

Lukáši, kolik si bereš na hodinu práce? :D Klidně se zastavím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Havlicek.Lukas napsal:

sakra - ten klaklson co ted mas v krabiic ma 2 klaksony nebo v aute mas 2 klaksony ??

jinac varianta c-2 posleni prispevky necti pouze ten muj posledni :P

 

To, na co jsem poslal odkaz, tak je ten nový, co mám v krabici a chci to dostat do auta. A to, co mám v autě chci vyhodit do nejbližší popelnice po tom, co to někdo vyndá.

Předpokládám, že teď tam je nějaký jedno klaksůnek.. A já chci výměnu za tu dvojici :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...