Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škola čepování piva - aneb co udělat jeden netradiční srázek v Plzni


Scratch

Recommended Posts

Guest minimaxa

No my máme s našimi přáteli naštěstí stejný názor co a jak konzumovat. Většinou se griluje, pizzuje, roastbiefuje.... A na nějaký uslintaný smradlavý dědky ze štyrky kde mají to pivo za 25,- nejsem zvědavý (píšu o konkrétním místě u nás)

A na to pivo "za 40,-" fakt jen výjimečně...

No a když už je větší akce, ta nás čeká na konci Srpna, bude pípa a soudeček.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, StibTo napsal:

@ozzy56  - no jasny, protoze lahvac "chutna stejne" dobre jako cepovany pivko .... No jim to nevysvetlis. Pro me tohle nejsou pivari. Btw za pivo za 30 bych v Praze "trhal ruce", zvykl jsem si davno na jiny ceny. Protoze z kolegy ze soucasne ale ani byvale prace (tj horizont rekneme poslednich 6 let) proste nechodime na obedy ani pivo po praci do buhvijakych pajzlu, ale proste do normalniho podniku. A ne, nemyslim zrovna zase Ambiente a podobne. Sel bych klidne i do "horsiho" podniku ale kdyz se musim prizpusobit vetsine tak, aby si vsichni vybrali (z jidel) a byli spokojeni nezalezi to jen na me.

Neblázni 30 v Ph, to nemáme ani tady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No lahvové nemá stejnou chuť, jak čepované.... Jsem ale asi jeden z mála, kterému víc šmakuje v lahvi.... Vychladím si ho jak chci a mám na výběr, jestli to pustím po skle do sklenice (mám takovou tu s dutou stěnou, kde je jakási kapalina, dodnes nevím jaká), nebo rovnou z hrdla do hrdla.... Takže odpadají ty hospodské řeči typu: dneska to nějak pění, dneska je to ňáký teplý apod.... Také dost záleží, kdo čepuje.... Připadá mi, že hláška: "točený je točený" slouží k odůvodnění, proč chlap musí vypadnout z baráku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

to je presne podnik, ktery pokud mohu, tak ignoruju :D , aneb jak si obhajit podmiraky :D 

PS: a vsadim boty, ze na to nebudou mit cejchovany sklenice :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to vim, protoze to tak bezne delaj a pak se divim, ze mam velky pivo za sebou na dva loky........ ale dokud si to lidi nechaj libit, tak se nic nezmeni.... kdyby byly radsi zajimavy tim, jak skvely pivo maj..... a ne tim, ze maj debilni miry.... at to teda udelaj na zejdliky a na pinty :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, šnyt, hladinka, čochtan .... taky si myslim ze si to muzou strcit někam, na druhou stranu dneska sem mel k obedu podmirakovou Plzen a jako říz to melo - ale uprimne pochybuju ze na to ma buhvijak velkej vliv to, ze to natocili najednou a ne nadvakrat...

Upraveno uživatelem StibTo
Nebuď sprostý :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...