Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyfuk vymena


Michal Bel

Recommended Posts

Caute hoši. Vcera som menil vyfuk koncovy tlmic a stredovy diel. ZNACKA MTS. Ale stary vyfuk stred diel tam mal vysunutu rurku co sa zastrcila do katiku. Ten novy to nema. Aj som to dal do hromady aj pastu som dal a stale tam tam unika vzduch. Da sa tam dat ta rurka z toho stareho. Na volnobeho to ani nehuci ale ked mam zaradeny kvalt a dam plyn tak to huci jak traktor. Poradte co s tým. Mam 1.8 16V 

Upraveno uživatelem Michal Bel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ten prvý obrazok to je to zakoncenie co mam na tom stredovom diely. Ale mam to kratke. Je tam medzera medzi katikom a stredovym dielom vyfuku. A na tom starom diely je v tej bambule trubka a ta bola vsunuta do katiku asi 5cm. A na tom vovom ta trubka nie je. A ked to spojim tmel a svorka tak aj tak to dobre netesni.Na obrazku v lavo na tom starom to je a na tom novom nie.

19102.gif

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja skusim odrezat tu staru vodiacu trubku a nervem ju do toho noveho. A to som nechcel polski a ten taliansky to nema. Druhy krat jeb....m cely MTS. Kupim polaka a nech vydrzi dva roky ale nebudem mat take patalie z vymenou.

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Michal Bel napsal:

Ja skusim odrezat tu staru vodiacu trubku a nervem ju do toho noveho. A to som nechcel polski a ten taliansky to nema. Druhy krat jeb....m cely MTS. Kupim polaka a nech vydrzi dva roky ale nebudem mat take patalie z vymenou.

ta druhovýroba prostě nepasuje, jak originál..., kdysi se musely polské výfuky a potrubí nahřívat autogenem, aby to pasovalo, všelijak upravovat...,dnes už je to o moc lepší, ale prostě narazíš na kus a uj.beš se, než ho nahodíš na auto tak, aby neklepal a na spojích nefučel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som rozobral vyfuk vse ocistil dal novu sponu tmel napasoval aj trubku co chybala vsetko zlozil utiahol. Tmel som nechal zaschnut. Nastartujem hodim kvalt dupnem na plyn a stale ako traktor. Mna uz jebne. Zeby to bol na prd katik alebo tesnenie co ide od zvodov kde sa napaja vyfuk. Co na to Hoši dajte radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla toho co popisujes to bude ten prvy spoj zvody-kat je tam  uhlikovy  o-kruzok  a pruziny   

pri vyvesenom aute sa moc  motor nehupe dopredu a dozadu lebo kolesa sa tocia bez odporu

ale za jazdy motor sa hupe tam a spet a ten spoj  viac pracuje 

skontroluj ten spoj a tiez silentbloky motora

hlavne ten maly zadny co je na nosniku tlmica vedla rozvodov  je to taky malicky silent  a moc nevydrzi je nan napojena taka vidlicka 

teoreticky to moze byt aj ten spoj ktory si riesil  ,funguje tam stejny princip pri vyvesenom motore sa to nelame takze ok ale v zatazi uz ano

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten o-kruzok mam kupit aky? V servis boxe to je vsetko pod cislom 1798 80. Ten kruzok je uhlikovy a taky kovový. A aky priemer. Ten katik je tam od vyroby.Ten maly silenblok je ok lebo sme ho tam s bratom nalisovaly naopak. Dnes idem do garaze s bratom upchame vyfuk ja budem v jame a budem pocuvat a pozerat kade to fuci. Ale si myslim aj ja ze to bude ten spoj co si napísal. Tak ktory o kruzok

Screenshot_2018-07-25-16-32-04.png

Screenshot_2018-07-25-16-31-49.png

Upraveno uživatelem Michal Bel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...