Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podzimní sraz - harmonogram jízd motokár


Recommended Posts

ja jich jednou jel ve Zline 9 za 3 hodiny. Jako ja jsem v noci nemohl spat a mel asi i svalovou horecku. Mezizeberni svaly byly krute...... byla to tenkrat akce kterou platila nase firma a ja byl jediny obchodnik, ktery se mel starat o zakazniky tak me nutili jezdit..... dementi. Vickrat bych to neudelal....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel jednou 45 minut v tahu a pak jsem týden nemohl pohnout palcama jak mě bolely šlachy. Vytřít si ánus lingus bylo totálně nemožný a kafe sem pil obouma rukama. V práci jsem si musel vzít volno na 4 dny... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v podstatě je to naplánováno s letištěm dohromady právě i kvůli těm pauzám , letiště je 10m od motokár, můžete chodit tam a zpět . jen dodržovat čas kvůli minimu ztrátám pro nástup a výstup z a do motokár. 

zatím jednotlivé časy teď vypisovt jmenovitě nebudu , počkám až se mi nahromadí víc registrací. 

KAŽDOPÁDNĚ TAKOVÉ PROSBA-VÝZVA  INFO :  ČÍM VÍC JÍZD SI OBJEDNÁTE , TÍM MÍŇ BUDU V MÍNUSU :D:D:D   no, zatím se smějí, snad ten risk s motokárama ustojím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra se snad dozvím, jestli budu mít konečně auto, jinak pojedu Hyundaiem. Přihlášku pošlu zítra, jen se chci zeptat: motokáry jsem nikdy nejel, takže určitě chci zkusit,  ale mám problém, budu sebou mít 4 letého pežoťáka a 6 letou pežoťačku, tak nevím, co s nima? Je tam něco, kam bych je uklidil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo někdo...? Když to nebude na celej den (protože děti žeru), tak klidně na tu hoďku pohlídám... :) Bude tam víc maminek s dětma..., tak si k nim sednu na čaj............. :D ale musíš si mě najít....... a kupuju zmrzliny a čokoládu, hlavně ať neřvou.......... :D:D:D to že ti nebudou večer spát, páč budou nadopovaný, u mě nereklamuj.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...