Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podzimní sraz - harmonogram jízd motokár


Recommended Posts

zde mi pište požadavky kdy a kdo chcete jet , máte možnost utvořit si party závodní , rodinné , výletní, zábavné .....

v první řadě budu se snažit uspokojit Vaše požadavky , samozřejmě jak se bude listina plnit bude to horší a horší, opět platí kdo dřív přijde... ;)

základní info :

jedna jízda = 10 min 

jedno kolo = 10 posádek ( v záloze jsou dva stroje kdyby některá mašina vypověděla službu)

Pronájem arény máme na 2 hodiny , byl bych rád za co největší dodržování harmonogramu jízd a pokud možno co nejmenší časovou prodlevu mezi jednotlivými koly.

Proto apeluji na včasný příchod na start kola.

Harmonogram obdržíte při registraci v kempu + bude viset v aréně.

Dodržovat řád arény !

 

 

 

1. kolo cca v 10:40 -  sv24 + Kubík + Klemoň + pepito + Hawkey + Veverka + Hugo + Radim + Koudak + Marek.

2. kolo cca v 10:50 - Pe.Tr + žabi + pavelu96+Emil+pepe+Mirda+ Hanka        +           +            +            .

3. kolo cca v 11:00 - sv24 + Koudak + Kupák + Eliška + Marek + Hugo + Veronika od Kubíka+ Kubík + Klemoň + Stibto.

4. kolo cca v 11:10 - Veverka + hawkey+ pepito + Pavelu96 + žabi  +              +              +                   +             +           .

5. kolo cca v 11:20 - weri + zůza + Verýsek + Ta jak bydlí s Pe.Trem + Lucy24sv+  Veronika od Kubíka    +   Martina  +   Hanka    +                  +                     .

6. kolo cca v 11:30 - Koudak + pepito + Hugo + Klemoň + SV24 + Kubík +  Stibto + žabi+ Kupák +Pe.Tr

 

 

a.png

b.png

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom dotaz, jak mas reseny helmy? To bude asi masakr, 2 hodiny pouzivanej blembak a neustale se stridajici..... doporuceni kdo ma at si vezme svoji helmu, popr. koupit kuklu za 60 Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radovanek napsal:

Hezká dráha, ale asi bych si to nechal ujít (stejně nemohu přijet), páč todle je fakt lepší, ale není to všude http://e-kary.cz/ Když by byl nějaký ostravský sraz (nebo poblíž), tak nevynechat.

Ostravský sraz už asi nebude,bo ostravská grupa se rozpadla :fnuk :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty zatracenej "elektrikáři"   Založ si už konečně svoje elektroforum a nekaž mi den svojí agitací. :bojim    Motokára musí smrdět a při vystupování se musím spálit o výfuk :super   Až budu chtít jet elektroautíčkem, tak si vlezu na autodrom :bacha

Nemám vůbec nic proti elektromobilitě a jak jsem se už někde zmínil , půjčil jsem si pár musclecar a teď se chystám na Teslu se 700 HP. To ale neznamená, že každé téma, které navštívíš musíš oživit příspěvkem o elektřině :blablabla

A ano, už jsme se potkali i osobně a nic osobního proti tobě nemám, ale už i moje babička říkala že "všeho moc škodí" :potlesk

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj @Pe.Tr Psal jsem to už při rezervaci , ale ať se mohou ozvat ti jichž se to týká :

Definice plánování motokár jde mimo mne, tak poprosím od 11,00
Objednávám, zaplatím si tři jízdy a pokud bude Štěpán / tedy SV24 a Print mít jízdu plánovanou třeba od 10,50 tak poprosím můj start posunout shodně ke klukům  :-)
Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...