Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

51. sraz Peugeot Clubu Hracholusky 21.-23.9.2018-informace


Recommended Posts

V ‎17‎. ‎8‎. ‎2018 at 14:18, Vena garážmistr napsal:

V Po dám vědět zkusím zjistit jaký je plán směn na září.

Slíbil jsem v Po vím že dnes je St. Ale šéf byl v práci až dnes a do plánu služeb se jeho zástupce nedokázal dostat.  Bohužel na termín srazu mi vychází pracovní víkend tudíž se nemohu zúčastnit. Mrzí mě to protože to nemám tak daleko že bych jel i jen na jeden den na čumendu ale mezi nočníma to nedám a na přesun směn nebo dovolenou můžu zapomenout pořád mi běží zkušebka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 8. 2018 at 22:24, Pe.Tr napsal:

jj karavan ano. jen mi posli tu tabulku kvuli jidla, programu a organizacnim poplatkum. a at mam nejake info o tobe ju. dikes! 

Tak zatím jsem v rozmezí sólo až 4 lidi... snad se to do zítra nějak rozlouskne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes uzavíráme registrace , děkuji i těm kteří již zaslaly platby. no a apeluji na ty kteří tak ještě neučinili.

 

počty jídelnahlašuju v pondělí .....pak už to máte bez snídaní a jídlo individual s čekáním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro info , prihlaseno 60 hlav, 3 z toho jen na sobotni kukandu , 54 hlav ma vlastni postel. dekuji a tesim se.

kazdopadne nebyl by to spravnej sraz kdyby se neco nepo....

1. biffova t16 je ve stavu nestartovacím, natož závodnickým :(

2. bohužel jsem v práci nepostradatelný , a zamestnavatel mne v patek z prace neuvolni,kazdopadne muj prijezd okolo 18 hod by nemel branit hladkemu startu srazu

3. viz vlakno o motokarach, zkratili jsme to na hodinu, tzn program je upraven ve smyslu: po snidani spanilka 30 km na motokary tam budem hodinu do cca 11:50 a pak 2minutovy presun na letiste kde budem dve hodky, koho to nebude zajimat muze frcet na vylet, obed atd.

 

ad bod 2 - od stredy bude v kempu @Weri 605 a @h4wk3y ,které poprosím o “výzdobu“ kempu. Weri je již informována a poučena  - pro každou registrovanou posádku bude v recepci pri vasi registraci v kempu, spolecne s klicem od ubykace ,pripravena i obalka s programem srazu,harmonogramem jizd, stravenkami k nahlasenym jidlum.

u weri si pak vyzvednete konzumacni listek, pozor ztrata klasika 3000,- ( konzumak je urcen pouze pro restauraci Kotva ,kde mame domluvene i snidane a vecere) - kiosky a kramky v kempu konzumak akceptovat nebudou 

+ u weri budete mit moznost vylosovat si listky do tomboly, pocet na zaklade prihlasek , weri bude mit seznam kolik si ma kazdy vylovit listku.

kdyby neco ptejte se. rad zodpovim cokoliv co neni jasne.

ten kdo ma domluvenou platbu srazu keš na miste , sv a marat, ty si zkasiruju az dorazim v so rano si zkasnu i prijizdejici jen na sobotu @MJSytic , @Verysek a další....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano... :) budu se snažit být celý pátek přibitá na recepci...! Pokud bych náhodou přítomna nebyla vyčkejte prosím max 4 minuty... Buď sem si šla pro pivo a nebo sem ho šla vylejt... :D pro jistotu, kdybych se zakecala na baru s tím fešákem.. 602 290 364 ;)

@h4wk3y nedávno si dezertoval, takže za trest budeš celej pátek (máš to zkrácený z celýho víkendu za volbu barvy a tu mašli) držet příjezdovou směrovou ceduli...! :D Takže si zapiš do svýho kalendáříčku že čtvrtek podvečer patří mě a banerům.... :D si rád, že jo..? :D drcpácky vemu.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli má aspoň cca 3-4 kila, tak to už vím co s ním uděláme...! :) klidně ho teda přibal..., koření vezmu....! ;)

Edit: koupila sm směs... Adamovo žebro... ;):D 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavni ceny v tombole uz jsou pripraveny doma 

kdyby nekdo chtel jeste nejake listky do tomboly, muze si je prikoupit pri registraci v kempu u weri nebo u mne .

1. mobilní telefon  H uawei P smart dual sim

2. kamera do auta Truecam A7s

3. 1din rádio Pioneer DEH-S3000BT

:mrk:mrk:mrk

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...