Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tece spodni spoj u chladice


ineverexist

Recommended Posts

namaz hadicu vazelinou alebo tmelom  (ten kus co zastrkavas do chladica) v nadrzke maj trochu menej vody  a nejaky cas jazdi s povolenym vickom na nadrzke ale daj z neho dole oring docasne   ,tu samotnym  povolenim zatky nedocielis uvolnenie tlaku musis dat dole oring

alebo kasli na tu zatku nechaj tak aby ten tlak natlacil tu vazelinu alebo tmel na oring

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu proc to tak nekdo vymyslel, horni hadice natrubek ma a ta spodni bohuzel. Nebo je blbe udelanej chladic ci hadice, nejradsi bych to poslal badisakovi zpet :D i s autem.

Udelal jsem to tak ze sem namotal pod gumove tesneni lepenku, aby se zvetsil prumer. Ted to jse ztuha zasunout a tesni to. Zkousel jsem ruzne okrouzky ale nenasel jsem doma dost silny aby tesnil.

Tmelama to lepit zatim nechci, je tam slabe misto a pri vyndavani by to nejspis prasklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupit X-krouzek 31.34x3.53 mm a melo by to tesnit, v nejhorsim pripade cervenej silikon na motory a proste zapleskat tim, neorigo chladice mivaji problem s toleranci vnitrniho otvoru, kam ma dolehnout O-krouzek na bajonetu a malokdy se povede s origo O-krouzkem tesny spoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši, za nova to ještě jde utěsnit, ale když má auto svých pár let a musí se měnit chladič , tak musíš koupit i hadici, protože stará má uhnilý ten konec..., jinak nespáruješ-neutěsníš :grr, a to mě nejvíc seje,  přece není noumální dávat na nový spoj silikon, větší O kroužky atd., když to má sedět a těsnit tak, jak jsi to nové koupil...,kdyby tam nechali starý dobrý nátrubek a gumovou hadici s SKpáskou (stahovací objímkou), jak to vymysleli už za Frantykoňa, tak to můžeš rozebírat do zblbnutí a bude to furt OK :myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...