Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Díly Peugeot 106, 206, Berlingo


Autoškolič Dodo

Recommended Posts

Rozprodám na náhradní díly své P106

Motor KFW 1,4 55 kW euro 3: Jedná se o rok 2001 s vícebodovým vstřikováním. Najeto 220 000 km. Koupil jsem ho, když měl najeto 182 000 km a jezdil jsem s ním do Mnichova do práce a na spotřebu. Po dálnici 100-110 km/h. Jezdil za 4,8l benzinu. V Německu jsem zkoušel maximální rychlost a tachometrových 185 nebyl problém. Ve 185 000 km Výměna rozvodu, těsnění pod hlavou, kompletní repase hlavy. Cena: 3 000,-

Převodovka kód 20CE52 - 1500,-

Zapalovací lišta: Kupoval jsem ji novou od Magnetti Marelli, najeto cca 15 000 km. Cena: 600,-

Alternátor - 400,-

Klimakompresor - 400,-

Pravá poloosa: Kupoval jsem ji novou, najeto cca 10 000 km. Cena: 500,-

Řídící jednotka - 300,-

Sada silentbloků přední ramena - 100,-

K dílům, co jsem koupil mám schovaný fakrury

Dopravu dílů mohu zajistit na trase Brno - Kroměříž, Brno - Znojmo, Brno - Mikulov, Brno - Telč, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Prachatice nebo mohu zaslat dobírkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistim zitra prinejhorsim v sobotu. Sunt to ale nebude. Kupoval jsem spis znackovy veci, ale nevzpomenu si ted na znacku z hlavy. Tak bud zitra zena najde fakturu nebo se na to mrknu v sobotu, jak prijedu domu.

A koukam, ze jsi z Loun, tak pokud by Ti vyhovovala, tak kolega z prace je taky z techto koncin, tak by ji mohl dalsi patek dovezt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...