Přejít na obsah
Dr. Taby

Výměna klíčku

Recommended Posts

Zdravím. Na 308 SW 1.6 vti rv. 2012 se mi prodřela ta tlačítka na dálkovém ovládání. V servisu mě řekli 4500 za celý nový klíč. U klíčníka mi vymění za 800, s tím, že budou muset udělat i nový klíč, protože prý nepasují, ale někde na videu jsem viděl, že je to zajištěno nějakým čepem. Původně jsem se do toho chtěl pustit sám. Měli už někdo klíč. Jinak mám verzi 2 tlačítka, drážka a baterka na obalu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak došlo z aliexpresu. Stálo mě to 1,78 USD. A dokonce stačilo jen překlapnout tu vrchní část krytu. Sedí to dokonale. Díky. Klíčník si objednal blbý obal, takže vrátil zálohu. Je to rozdíl proti 800,- https://www.aliexpress.com/item/jingyuqin-HCA-Blade-Flip-Remote-Key-Shell-2-Button-FOR-Peugeot-307-408-308-3008-Citroen/32829152741.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6a044c4dX0AYZw

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, mám bbej dotaz ... když si z Číny objednám novej obal za pár korun a přehodím ten vnitřek, tak potom už nepůjde auto odemknout mechanicky přes zámek u dveří?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Z toho co mi přišlo jen ten díl s tlačítky. seděl dokonale. Ale na YT je návod, kde přehazují i planžetu. Ale nechtěl jsem, protože ta zadní část přišla bez loga (sice dělám v reklamce, ale bylo to tak jednodušší).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky se mi ta planžeta (klíč) od staré 308 viklala, ale po tom co jsem ji nacpal do nové krabičky od Číňanů z Aliku to bylo jak nové - možná i pevnější než origo. Přesně jak píše Laďa.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku