Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto netahne


Lighthawk

Recommended Posts

Nevite cim by to mohlo byt, ze mi auto vubec netahne....ale tak, ze by mi pri rozjezdu natrhla prdel i 1.2 fabie... Ze zacatku vubec nechce tahnout, ale jak se dostanu nad +- 2200 otacek tak teprve tam citim, ze to turbo trosku zabira, ale i tak to neni nic extra. Je to na výměnu toho turba nebo to muze byt neco jineho ? Diky za odpoved  Peugeot 406 2.0 80kw

Upraveno uživatelem Lighthawk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že to může být lecos. Doufám ale, že nedoufáš, že turbo bude po 1 042 138 km v pořádku. Já mám reálný nájezd jenom 300 000 a turbo mele z posledního.

Promiň, ale při pohledu na stav tacho jsem se neudržel.

Upraveno uživatelem mirasat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje auto reaguje i dříve, ale je problém s dostatečně rychlým nafoukáním, takže jsem musel přizpůsobit styl jízdy, naučit se jinak pracovat s plynem. Někdy jsem schopen turbo roztočit od 1700. Když mi do cesty vlítne nějakej bionickej tempomat, tak třeba až ve 2800......

340k - turbo původní ? - vstřiky ani jednou v ultrazvuku ? Krom toho, co čerpadla ? A to se nebavíme o elektroinstalaci (kabeláž a konektory). Čidla, regulátory, podtlakový selenoidy, hadice a hadičky...

Upraveno uživatelem mirasat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...