Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde koupit katalyzator na 406 BM 90120H | BM CATALYSTS


OK406

Recommended Posts

Na STK mi bylo sděleno, že katalyzátor ,,klepe" z posledního a emise jsou velmi špatné. Proto jsem se rozhodl, že své 406 dopřeji nový katalyzátor + lambda sondu Bosch + svíčky NGK. Jelikož se do klukovo 106 dával tento týden katalyzátor značky BM Catalysts, rozhodl jsem se pro tuto značku. Jaké bylo ale moje rozčarování, že katalyzátor  BM 90120H / BM CATALYSTS sice v nabídce je, ale nedostupný. Použil jsem i google, ale s negativním výsledkem. Pokud by někdo věděl, kde by jej mohli mít a nebo jemu podobný. Polský JMJ a podobní nechci. Lze ještě koupit katalyzátor na 406 old?

 
 
 
Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://eshop.autorozvody.cz/cs/tdc/peugeot/406-(8b)/20-16v/vyfukovy-system/1-88-1477-5231-100004|100047

Badisak ho sice skladem nemá, ale myslim že ho sežene

 

Proč nechceš JMJ, ma tři roky zaruku a stejně to auto přežije, a i kdyby ne za ty prachy bych ho klidně za tři roky vyměnil zase. Dyk je to jen výfuk.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JMJ ne. Kluk měl katalyzátor JMJ, koupení 8/2016 a ted neprošel emisemi. Psal jsem do autorozvodů.cz a odpověď: ,, Dobrý den,
bohužel katalyzátor na P406 není ani BM, ani Walker nebo Bosal, katalyzátory nejsou dostupné". Dotazoval jsem se na BM Catalysts. Podle odpovědi usuzuji, že asi daný katalyzátor nesežene.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...