Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zpetny odvod nafty


Hangman

Recommended Posts

Ahoj, narazil jsem na problem. Vse bylo ok, najeto uz par tis. km a najednou mi od 2 vstriku vyletel ten plastovy cudlik s hadickama zpetnyho odvodu nafty. Tak jsem vycistil cely motor od nafty, vyndal tu jistici pruzinu a vse dal dohromady. Zkousel jsem za to radne vzit rukou a vse drzelo. 30km a bylo to venku znovu. Tak jsem objednal novou hadici s pruzinama, vymenil to plastovy "Y" a zase to dal dohromady, po 150km mi to vyletelo zase. Netusi nekdo v cem by mohl byt problem? Mam to zavazane dratem, od jineho vstriku to nevyleti, jen od 2 zleva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No "O" kroužek je na konci toho plastového Y. To jsem měnil celé včetně nového kroužku. Když to dám dohromady bez drátu, tak to rukou nevyrvu přes tu pružinu (drží tedy dobře) a na místě můžu motor točit sebevíc a vše drží. A pak během pár km to zase vyletělo... Na jiném vstřiku to nedělá.. docela jsem z toho nešťastný, hadice stála 1000kč a problém přetrvává

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj, tak to zkouším znovu, problém přetrvává stále. Zkoušel jsem hledat a napadlo mi (nerozumím tomu, tak možná napíšu kravinu), ale nemohl by za to moci zanesený EGR ventil? Přijde mi, že největší problémy nastanou při svižnější jízdě kdy zabírá častěji turbo, mechanik bude mít volno až příští týden :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...