Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STK- zadní blinkry neblikají oranžově -308SW_2012


jindra73

Recommended Posts

Zdravím, tak jsem na STK tak tak prošel s tím, že technik sdělil, že se zadní blinkry neblikají oranžově. Oba jsme si mysleli, že na vině je asi očouzená stará ORANŽOVÁ žárovka- ale kupodivu po rozdělání světla, tam byla bílá - čirá- čistá(oranžová má jinak čudlík na bajonetu a nejde tam dát ). Přes tuto žárovku je nasazen ve světle upevněný kryt barvy ŽLUTOZELENÉ. Zadní světlo  blinkruje bílé s čevenými proužky.  Připadá mi to jako by v Peugeotu chtěli ORANŽOVOU barvu namixovat kombinací Žlutozelené, bílé, červené.? Nebo ta krytka umístěná v zadním světle má být oranžová  a je stářím vybledlá?    Zadní blinkry blikají spíše - nebo jistě ČERVENĚ !

Světlko i žárovky je vše originál původní z roku 20121993639180_ZADNISVETLO308SW.thumb.jpg.579e891513009050911d5b572ca82887.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaprvé je technik chytrolínská trubka a zadruhé to není tvůj problém.....to je homologace z výroby.......taková prostě zadní koncová světla jsou. 

Jezdím služebně s vícero autama a poslední dobou se mi zdá že na stk něco kvalitního hulej........více je zajímá že máš na zadním okně mimo výhled samolepku,ale že jsou na autě nevyhovující pneu i alu to vůbec nezkontrolují.....!!! 

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...