Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čištění interiérů vozidel-sedačky,plasty,koberce


Charlie 1

Recommended Posts

na disky používám "čistič disků od Würth", šupiny z brzd zbarví do růžova (jak vytvoří komplex:-)) a pokud je na disku napečenej asfalt, tak používám obyčejnej toluen. Ten w5 od lidlu je silou asi tak desetinovej proti würthovi...

na interiér-plast, kterej je hodně špinavej isopropyl alkohol, nebo "Meguiar’s® All Purpose Cleaner", záleží na tom jak je zadělanej. Pokud je jenom trošku, jde použít obyčejnou pěnu na holení a teplou vodu. Následný ošetření pak jedině poorboys world natural look image.png.5bf53f4aed5e0f7bcb5a1004a21b2a43.png

na tapecy a sedadla je nejlepší tepovač a pokud jen dočišťuju ručně pak Carpet cleaner od waletu image.thumb.png.ed57e5649902854a2b2c85abb6ac12ec.png 

pokud je interiér fakt hodně špinavej, jsou dobrý čistící prostředky, co se používaj když má někdo kočky. Takový ty čističe, co čistí i moč. Ne že bysme měli v autě nachcáno, ale když je třeba interiér prohulenej, bejvá tenhle čistič poslední možnost.

 

tolik moje zkušenost s amatérskym detailingem :D

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, MilanF1 napsal:

Nic zásadního, ale moc snahy mít hezký a hlavně čistý kola. Leštěný disk umyl krásně houbičkou na nádobí, ale tou hrubou stranou ... divil se, jak jde ta špína krásně dolů ... a když to uschlo, vyšlo najevo, že jsou kola poškrabaný od houbičky. :D 

To už tady bylo, když si Neon tou hobičkou umyl pulku 406 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2018 at 10:40, Radek Hurvajz napsal:

Na interier poradim nějakou profi firmu, třeba - http://www.jkauto.cz/cisteni_interieru_automobilu_kontakt.php

Je levnej dá se říct a dobrej, jednou jsem u něj byl, tady v Hodonině jsem byl u Čevely a dal jsem za interier dvojku, ale bylo to precizně udělaný, klidně tam pojedu znovu.

Jinak na kola koupim rozprašovač "čistič alu kol" vicemeně jakejkoliv, ted mam třeba Sheron, postříkám, pošoupu kartáčkem spláchnu wapkou a bez namahy je to dole, i zažrany disky co jsem ted koupil, ty snad nikdo nikdy nemyl.

To je zdejší člen Joshiki?mytí aut hodonín?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Sheron na disky super..!!! Prakticky bez námahy.... Nastříkat, nechat..., rozmotat hadici..! :D:bacha

Doporučujou teplou vodou a houbičkou vyčistit..., takže teplá voda a smetáček rozšmrdlat a pak studenou oplach... kolem ventilků sem to dělala sice 3x.. (po čtyřech letech už to bylo fakt asi zapečený :D), ale teď je to super čistý...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...