Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čištění interiérů vozidel-sedačky,plasty,koberce


Charlie 1

Recommended Posts

Ahoj chystám se vyčistit interiér u 406 a potřeboval bych poradit co používáte za kosmetiku která funguje a kde popřípadě kupujete.Mam přípravky na plasty z cerpacky 60Kč,0,5l,ta ale nevycisti černé plasty do hloubky musí se to drhnout a efekt žádný,dál potřebují vyčistit kožený sedačky a tapece a látkový sedačky.Značek je hafo,všude chválí něco jiného,ceny se taky liší....

Dal bych potřeboval na disky něco opravdu funkčního,aby to sundalo zapečený prach z ALU disků, špínu popřípadě se to dalo použít na asfalt, tér na karoserii pokud něco existuje.zas mám nějaký Carlson,Lidl ,ale ty s tím moc nehnou i když to drbu.

Díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na interier poradim nějakou profi firmu, třeba - http://www.jkauto.cz/cisteni_interieru_automobilu_kontakt.php

Je levnej dá se říct a dobrej, jednou jsem u něj byl, tady v Hodonině jsem byl u Čevely a dal jsem za interier dvojku, ale bylo to precizně udělaný, klidně tam pojedu znovu.

Jinak na kola koupim rozprašovač "čistič alu kol" vicemeně jakejkoliv, ted mam třeba Sheron, postříkám, pošoupu kartáčkem spláchnu wapkou a bez namahy je to dole, i zažrany disky co jsem ted koupil, ty snad nikdo nikdy nemyl.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Radkem. Ten Lidl W5 nech působit 5 minut a pak to sleze i s lakem :D  Nééé vážně - ten Lidl i Sonax fungují stejně, normálně to sundáš. Asfaltu se ale moc nechce :papa

A to čistění interiérů jsem dal firmě, stálo mne to nějakých 700,- a to mi dělali i strop. Ale vše jen čalounění, bez plastů - ty si opatlám sám kojotem nebo želvou :papa  ( Coyote nebo Turtle Wax ) :D

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sedačky je dobré si půjčit tepovač nebo aspoň mokrý vysavač.  Na disky mám od carlsona postřik a funguje bezvadně.  Jinak v lacheme v Brně je taky firma na čištění interiéru a celéj partner nás stál 1500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic zásadního, ale moc snahy mít hezký a hlavně čistý kola. Leštěný disk umyl krásně houbičkou na nádobí, ale tou hrubou stranou ... divil se, jak jde ta špína krásně dolů ... a když to uschlo, vyšlo najevo, že jsou kola poškrabaný od houbičky. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tak, když děláš jednu věc a myslíš na jinou  :(  Normálně bezmyšlenkovitě jsem ji otočil a pak se divil kde se to vzalo. :myslim  Přesně jak napsal Milan. Kdyby se to objevilo hned , tak mne to trklo, takhle jsem to zjistil až když to uschnulo . . .  :blicismajlik

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...