Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna výparníku klimatizace P807


Makeš

Recommended Posts

Bohužel mi při diagnostice nefunkční klimatizace bylo sděleno že je vadný výparník klimatizace - systém je bez chladiva a po kontrole všech částí klima systému v motoru bylo při tlakování vzduchem zjištěno, že to syčí ve vnitřním prostoru auta pod palubní deskou - čili problém výparníku.

Můj dotaz zní jak se dá výparník vyměnit - je nutno demontovat celou palubní desku či zda jde a stačí rozmontovat pouze horní část u displeje a schránek?

Má někdo ověřený postup?

Dále se mi nedaří najít na e-shopech ani samotný výparník - jde auto ročník 2007 HDi RHR 100kW. Dostávám se jen k tomu že tento díl není momentálně dostupný, ale nevidím ani P.N., cenu atd.

Díky za jakkékoliv podněty, fórum jsem se snažil již prohledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý tip Ferinko, - jak vidím je to za přepážkou takže syčení z něj je také slyšet dovnitř auta - tak jak to bylo a je to na zkouškou podstatně menší investice než celý box klimatizéru. Máš prosím jen představu zda se dá vyměnit jen rozebráním horní části palubky či zda musí celá palubní deska ven?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak bohužel výměna expanzního ventilu nepomohla, únik je z výparníku a vůbec netuším zda se musí demontovat celá paluní deska, či zda to nejde vyměnit nějak jednodušeji?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...