Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní počítač reset - nefunkční nové nastavení


Makeš

Recommended Posts

Ahoj všem,

prosím o pomoc s následující situací: stalo se mi že po hledání správné pojistky metodou vyndej a zkontroluj jednu po druhé (při tom jak špatně odpovídají tabulky pojistek u našich autobusů) jsem si vyresetoval nastavení palubního počítače spojeného s rádiem RD4 do výchozího nastavení a to tak že je to ve francouštině, na displeji bliká jen datum a čas postupně nabíhaný od 00:00 1.1.2003, ale nijak se mi nedaří přejít do módu nastavování. Viz připojený obrázek. Nereaguje to na žádné tlačítko, snažil jsem se velmi hledat zde i jinde, bohužel ani kombiace Dark + >> nereaguje.

Zajímavé však je že radio hraje, zůstaly nastaven předvolby a fungují všechny tlačítka odpovídající ovládání rádia i CD.

Při odpojování baterie se mi nikdy nic takového nestalo, takže evidentně je v autě ještě jedna záložní baterka?

Prosím tedy o jakkokoliv radu jak bych měl postupovat.

Díky

 

IMG_0793.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalně tlačitkem Menu spustíš nastavení. Pokud je to nějaký zamrzlý zkusil bych odpojit baterku a po par minutách připojit. Takhle se to chová vždy po odpojení baterie, Radio zustane nastavený a jen hodiny a datum se vynulují. Akorat zustava v English

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Radku za odpověď, nicméně zkusil jsem tedy odpojit kompletně baterii na cca 10min a bohužel stále stejné. Na tlačítko Menu to nereaguje, ani žádným jiným se z tohoto blikajícího stavu nedostanu.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...