Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Likvidace auta a prodej dílů.


CrazyCZ83

Recommended Posts

Ahoj, nikde jsem tady nenašel téma, kde by se řešilo něco podobného mému problému, tak zakládám nové a doufám, že ve správně kategorii (kdyžtak prosím o přesun).

Bohužel mi před časem dosloužila moje 307 2.0HDi (rv.2002)a už skoro rok jenom stojí před domem. Je mi líto ji prostě poslat do šrotu, protože si myslím, že dost věcí z ní by ještě mohl někdo použít. Nemáte někdo zkušenosti s tím co všechno se dá z auta vyndat než objednám likvidaci aby mi to ještě vzali jako kompletní vrak a nemusel jsem něco doplácet? Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, CrazyCZ83 napsal:

...nikde jsem tady nenašel téma, kde by se řešilo něco podobného mému problému, tak zakládám nové a doufám, že ve správně kategorii (kdyžtak prosím o přesun).

Těžko se hledá, kde takovou diskusi začít ;) Já to přesunul do pokecu, snad to nevadí.

Otázku Ti už odpověděl @Charlie 1, je to prostě o tom obvolat firmy likvidující vraky a domluvit si podmínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak jak ti odpověděl Charlie1.  Zavolej si na vrakáč který máš nejblíž a zeptej se. Protože jsou vyčůránci (třeba firma Remet)  která si za scházejí díl ještě od tebe veme peníze a mohl by jsi být třeba ještě 2500 v mínusu.  A jsou i firmy,která k tobě pošle auto s rukou a vrak (třeba i skelet s čitelným win kódem) si naloží a dá ti papír o eko likvidaci.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...