Přejít na obsah
JirkaK.

Větráček fouká teplý vzduch

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Mám 308, parkuju u práce, mám auto celý den na sluníčku. Od nastartování po celou dobu jízdy (+/- 40 km) fouká do kabiny teplý vzduch, přestože mám teplotu nastavenou na LO (nejnižší), i když je venku třeba jen 15-18 stupňů. Když zapnu klimu, nechám auto vychladit, pak jí vypnu, po chvíli začne opět foukat teplý vzduch. Nicméně pokud nesvítí sluníčko a auto není "vyhřáté", fouká normálně studený vzduch. Netušíte prosím, co by to mohlo způsobovat, či jak se toho zbavit?
Díky za tipy. 
Jirka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

protože pežoti nemají kohout k uzavření vody do topení, cirkuluje voda topením vlastně furt,i v létě,  taky bych myslel, že některá klapka (asi míchací klapka) není pořádně dovřená a tak proudí teplý vzduch dovnitř

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mně totéž dělala Thalia, chtělo to opravdu dlouhou jízdu, aby začal foukat chladnější vzduch. Nebo vychladit klimou. Ani u jednoho z Peugeotů jsem si nikdy ničeho takového nevšiml:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky za zprávy a tipy, zkusím kouknout na ty klapky, jestli něco neuvidím. Každopádně s topením to určitě nesouvisí, fouká to teplý vzduch už po nastartování, když je motor studený. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mas auto nacpany elektonikou a cidlama [z myho hlediska "kurvitkama"]. Musis se s tim opravdu naucit zit: proste nechat neustale zapnutou klimu v zime v lete  a nastavujes jen teplotu. Vyvojari ty novy auta koncipujou cim dal vic pro lidi s IQ houpaciho kone: nastav teplotu a nestarej se co pri tom funguje:myslim~. . Jestli je to dobry nebo spatny pristup, tot otazka za 5 zlatejch bludistaku!!!:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud člověk nenastaví nějaké šílené hodnoty teploty tak není důvod aut. klímu vypínat. Na spotřebu  má vliv velice malý a příjemná teplota v autě je pohoda pro řidiče. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku