Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Větráček fouká teplý vzduch


JirkaK.

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Mám 308, parkuju u práce, mám auto celý den na sluníčku. Od nastartování po celou dobu jízdy (+/- 40 km) fouká do kabiny teplý vzduch, přestože mám teplotu nastavenou na LO (nejnižší), i když je venku třeba jen 15-18 stupňů. Když zapnu klimu, nechám auto vychladit, pak jí vypnu, po chvíli začne opět foukat teplý vzduch. Nicméně pokud nesvítí sluníčko a auto není "vyhřáté", fouká normálně studený vzduch. Netušíte prosím, co by to mohlo způsobovat, či jak se toho zbavit?
Díky za tipy. 
Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas auto nacpany elektonikou a cidlama [z myho hlediska "kurvitkama"]. Musis se s tim opravdu naucit zit: proste nechat neustale zapnutou klimu v zime v lete  a nastavujes jen teplotu. Vyvojari ty novy auta koncipujou cim dal vic pro lidi s IQ houpaciho kone: nastav teplotu a nestarej se co pri tom funguje:myslim~. . Jestli je to dobry nebo spatny pristup, tot otazka za 5 zlatejch bludistaku!!!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...