Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagbox problémy s inštaláciou


Ondrej2377

Recommended Posts

Zdravím vás, ospravedlňujem sa za tému, no mám Diagbox 7.02 a po nainštalovaní sa dostanem len po vci neni pripojeno. Skúšal som driver nainštalovať , podarilo sa. Bohužiaľ ten istý výsledok. Problem mám ze interface checker je nefunkčný . Ma niekto prosím skúsenosti,? Rady tipy? Dakujem 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inštalácia prebehne v poriadku podľa priloženého CD, na verziu 7.02, neviem či na to môže mat vplyv update....to sa mi zdá nepravdepodobne, myslím ze by to malo fungovať aj tak...problem bude niekde v spojení ,ale kontrolka svieti ani nebliká.

niekde som čítal o nejakom preprogramovanie kábla ale zdá sa mi to nejaké divne.... veď kábel a aplikácia by mali spolupracovať nie,?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Čaute. Přečetl jsem odpovědí a stránek ale k mým potížím se nedočetl a proto otázka(hlavně na guru tohohle vlákna Ferinka2)

Nainstaluji na win 7 diagbox 6.01 pak chce aktivaci a prd....potřebuji asi jiné kódy k aktivaci než mám napsaný... Máte někdo nějaký??? Patch spustím a píše sucesfull

Díky všem Míra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Mirastr napsal:

kódy mám k 5.01 to mi nešlo nainstalovat vůbec. DB od tebe na ulozto verze6.01 se mi povedla nainstalovat, ale ty kódy nezafungovali - překvapivě

Ak dodržíš postup v prílohe,tak to musí fungovať!!

ferinko22 Postup inštalácie.docx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mám stejný problém, ve WIN 7 64 bit mám naistalovaný DiagBox, ale píše mi že není rozhraní VCI připojeno. Zkoušel jsem tedy naistalovat přes Windows virtual PC v módu XP, ale píše mi to při instalaci chybu O. Nevíte někdo co to znamená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...