Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypalenie fap


matvejson

Recommended Posts

jestli myslíš regeneraci, tak správný postup je takový, že to vůbec neřeš :)

někdo píše, že nejlepší je jet po dálnici, tzn., že když začne regenerace, pojedeš honem na dálnici??, nebo když někdo napíše, že nejlepší je jet na trojku při 3500 otáčkách, tak to taky uděláš?, kdyby bylo něco takového nutné ohledně regenerace FAP, výrobce by to napsal do návodu k obsluze :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, lebo som cital viac toho - 3000 otacok pri 60 kmh alebo 3500 pri 50... Tak ma zaujimal nazor a skusebost druhych ze co je "to spravne". Len na druhej strane nie vzdy vyrobca da do navodu nieco na com moze v ramci servisu zarobit. A fap tiez k tomu patri si műslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si že ozzy56 má svatou pravdu. Pokud by bylo třeba dělat něco speciálního tak by si o to auto nějakým způsobem " řeklo"  A jelikož po tobě nic takového auto nežádá tak se tím netrap a věnuj se řízení. nic jiného se k tomu nedá napsat. Mám 807 někdy od roku 2014 a za tu dobu jsem ani nezpozoroval kdy regenerace probíhá ani jsem dosud neměl důvod to pozorovat protože vše funguje jak má. Až to nebude fungovat tak to budu řešit.  807 je vcelku moderní vozidlo a nemá moc velký smysl na něm dělat preventivní servisní zásahy. Jako se dříve dělali třeba na Š 120. Teda ono by to smysl možná mělo ale provoz vozu by to prodražilo tak neúnosně že by to svoje opodstatnění ztrácelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ozzy56 napsal:

jestli myslíš regeneraci, tak správný postup je takový, že to vůbec neřeš :)

někdo píše, že nejlepší je jet po dálnici, tzn., že když začne regenerace, pojedeš honem na dálnici??, nebo když někdo napíše, že nejlepší je jet na trojku při 3500 otáčkách, tak to taky uděláš?, kdyby bylo něco takového nutné ohledně regenerace FAP, výrobce by to napsal do návodu k obsluze :myslim

Mám takové tušení že v originál návodu pro autobusy to popsané je. Pokud jezdí krátké trasy a nedokonči, tak ho má za chvilku plný. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...